DMZ Bilişim Teknolojileri - Barracuda Advanced Bot Protection | Optik Disk Üzerine Kodlanmış Dijital Verilerinizdeki botların ölmesine son verin.

Barracuda Advanced Bot Protection

Barracuda Gelişmiş Bot Koruması

Optik Disk Üzerine Kodlanmış Dijital Verilerinizdeki botların ölmesine son verin.

Bot trafiğinin%82'si, kullanıcı hesaplarına saldıran, analizleri çarpıtan, gizli verilerinizi kazıyan ve müşteri deneyiminizi yok eden kötü amaçlı botlardan kaynaklanmaktadır.

Barracuda Tehdit Araştırması

Çevrimiçi Verilerinizi, Analizlerinizi ve Envanterinizi Gelişmiş Botlara Karşı Koruyun

Web sitelerini, mobil uygulamaları ve API'leri, verilerinizi kazıyabilecek, envanterinizi kilitleyebilecek, web analizlerinizi eğebilecek ve dijital işletmeniz için kaos oluşturacak giderek büyüyen gelişmiş bot tehditlerine karşı koruyun.

Machine Learning ile Otomatik Bot ve İnsan Erişimi Arasındaki Farkı Tespit Ederek Engelleyebilirsiniz

Bulut tabanlı Tehdit İstihbaratı hizmetimiz, gelişmiş botların gizli düşük ve yavaş saldırılarını tespit etmek ve engellemek için kitle kaynaklı verileri ve savaş kullanılmak suretiyle güvenilir ve etkili olduğu testinden geçirilmiş makine öğrenimi modellerini kullanır.

Kullanıcı Deneyimini ve Güvenliğini Geliştirin

CAPTCHA'ları kullanmadan veya müşterileri yavaşlatmadan veri ihlali, itibar zedelenmesi ve finansal kriz riskini en aza indirin. Barracuda’nın güçlü, yenilikçi uygulama güvenliği ve bot azaltma çözümlerinin dağıtımı, yapılandırması ve yönetimi gerçekten çok kolaydır.
Barracuda Advanced Bot Protection

Tek Bir Çözüm ile Kritik Uygulamaları Tüm Saldırılara Karşı Koruyun

Barracuda web sitelerinizi, mobil uygulamalarınızı ve API'lerinizi, hangi formu alırlarsa alsın her zaman en kötü uygulama saldırılarına karşı korur. OWASP Top 10, DDoS veya bot saldırıları gibi kazıma, envanter reddi ve kimlik bilgisi doldurma kullanan saldırılar, kanıtlanmış uygulama güvenliği çözümümüzle aynı değildir. Çözümümüz küresel olarak dağıtıldığı ve on yılı aşkın bir süredir sürekli olarak iyileştirildiği için müşterilerimiz her gönül rahatlığıyla bize güvenmektedir. Hepsinden iyisi, çözümümüz, sektör lideri kullanım kolaylığı ile ihtiyacınız olan uygulama güvenliğini sağlamayı kolaylaştırır.

Erken Algılama İçin Topluluğun Gücünden ve Makine Öğreniminden Yararlanın

Barracuda'nin Tehdit İstihbarat Servisi binlerce dağınık yapı, siber tuzak, ve diğer kaynaklar üzerinden veri toplar ve bu verileri eyleme geçirilebilir istihbarat haline getirir.

Barracuda Gelişmiş Bot Koruma insandan ayırması çok zor ve insan davranışını taklit eden yazılım programlarını ve diğer saldırganları algılamak ve tanımlamak için bu tehdit istihbarat ve bulut tabanlı yapay öğrenme modellerini bir araya getirir.
Barracuda Advanced Bot Protection
Barracuda Advanced Bot Protection

Müşteri Deneyimine Zarar Vermeden Botları ve Gelişmiş Saldırganları Engelleyin

CAPTCHA ve IP blokları gibi mevcut savunma mekanizmaları uygunsuz/kullanışsız olabilir ve müşteri deneyimini bozabilir. Barracuda, gerçek saldırganları akıllıca engellemek için uygulama kalıplarınızı öğrenirken, hali hazırdaki müşterilerinizin uygulamayı istedikleri şekilde kullanmalarına izin verir. Barracuda Gelişmiş Bot Koruması, her bir istemciyi tanımlamak için gelişmiş parmak izi kullanır ve botları yavaşlatmak ve engellemek için tarpitler, zamanlanmış bloklar, otonom sistem numaraları, veri merkezleri, IP bilinirliği ve parmak izi tabanlı işlemler gibi araçlarla kolayca yanıt vermenizi sağlar.

Uygulamalarınızda ve Trafiğinizde Neler Olup Bittiğine Dair Tam Görünürlük Elde Edin

Gelişmiş Analiz Panosu, trafik şekillerini ve web sitenizi ziyaret eden müşteri türlerini bir bakışta görmenizi sağlar. Tek bir pencere, trafik düzenlerini kuşbakışı görüntülemenizi sağlar. Ayrıntılı bilgi almak ister misiniz? Belirli uygulamaları inceleyebilir ve web sitenizi ziyaret eden her botu, ne sıklıkla saldırdığını, ne kadar veri aktarıldığını görebilir ve dijital mülkünüzü nasıl koruyacağınız konusunda daha bilinçli kararlar alabilirsiniz.
Barracuda Advanced Bot Protection