DMZ Bilişim Teknolojileri - Barracuda Archiving

Barracuda Archiving

Barracuda Archiving

Uyumluluk ve E-Keşif için etkili çözümler.

Depolama Gereksinimlerini Azaltırken Tüm E-Posta İletişimini Alın ve Saklı Tutun.

Barracuda Message Archiver, e-posta depolama gereksinimlerini azaltmak ve gönderilen veya alınan herhangi bir e-maile mobil veya masaüstü erişimini mümkün kılarak kullanıcı üretkenliğini artırmak isteyen kuruluşlar için ideal bir çözümdür. Bulut bağlantılı aygıt, bilgileri ikincil bir depolama tabakası olarak buluta taşımak için Barracuda Cloud'u kullanır. Ayrıca Barracuda Message Archiver, e-keşif ve uyumluluk için güçlü, ancak basit kullanımlı bir zemin de sağlar.

Barracuda Archiving

Güvenli Depolama

Veriler, operasyonel e-posta ortamınızın dışında özel müdahaleye dayanıklı bir depoda arşivlenirken bozulma veya silinme riski olmadan ihtiyacınız olduğu sürece güvenli bir şekilde depolanarak saklanır.

E-mail sunucunuz tarafından yönetilen veri hacmini azaltmak, operasyonel verimliliği artırırken maliyetleri gözle görülür biçimde azaltır. Kullanıcılar, PST dosyalarını dışa aktarmadan veya verileri temizlemeden depolama hattı içinde kalır;ve bu da muhtemelen yasal durumunuzu riske atabilir.

Uyum Sağlama

Policy-based özelliği, her bir veri öğesini gerektiği sürece güvenli bir şekilde otomatik olarak saklamanızı sağlamak için ayrıntılı koruma prensipleri kullanır. Bunun anlamı, resmi ve düzenleyici gereksinimleri karşıladığınızı ve savunulabilir silme işlemi ilkeleri uyguladığınızı kanıtlayabilecek olmanızdır.

Arşivinizin doğru ve eksiksiz olduğunu göstermek kolaydır bütün verileriniz için koruma kalkanı sağlar. Role-based güvenlik kontrolleri, arşivdeki verilere yalnızca yetkili personelin erişmesini sağlar ve kapsamlı denetim özelliği ile her sistem ve kullanıcı etkinliğini kaydeder.
Barracuda Archiving
Barracuda Archiving

Streamline E-Discovery

Karmaşık denetim ve detaylı aramaları destekleyen indekslenmiş arşiv, ayrıntılı, gelişmiş aramalar ve etiketleme yetenekleri sağlar. Bu sayede aramalar için gereken zamanı ve çabayı büyük ölçüde azaltır.

Rol-tabanlı arayüz ile karmaşık yönlendirmelere gerek kalmadan, ihtiyaç duyulan belli mesajları her durumda hızlı ve kolay bir şekilde, doğru ve eksiksiz geri getirebilen, basit ve kullanışlı bir yapıya sahiptir. Seçilen veriler, ihtiyaç duyulması halinde yasal beklemeye alınabilir, daha sonra analiz veya açıklama için gerektiği şekilde paylaşıma sunulabilir.

Her Zaman ve Her Yerde Erişim

Barracuda arşivleme çözümleri, kullanıcıların arşivlenmiş verilerine zamandan ve mekandan bağımsız olarak çalıştıkları her yerden ve herhangi bir cihazdan kolayca erişmelerini sağlar.

Çok işlevli Microsoft Outlook Eklentisi, tanıdık Outlook istemcileri içinde bütünleşik bir deneyim sağlayarak hem mail kutusu hem de arşivlenmiş verilerle sorunsuz şekilde ve uyum içinde çalışılmasına olanak tanır. Ayrıca, çevrimdışı olduklarında sürekli erişim sağlamak için arşivlenmiş iletilerin yerel bir önbelleğini de tutar.

Herhangi bir cihaz aracılığıyla arşivlere her zaman/her yerden erişim sağlamak için bağımsız bir masaüstü istemcisi ve bir ara birim/arayüzdür.
Barracuda Archiving
Barracuda Archiving

Esnek Dağıtım

Barracuda Message Archiver, yerinde veya bulutta dağıtım için fiziksel bir cihaz veya entegre bir sanal çözüm olarak kullanılabilir. Doğrudan AWS satın alın ve yapılandırın, ya da yerel olarak VMware veya Hyper-V'ye yükleyin.Verileri BarracudaCloud'a yansıtacak şekilde yapılandırarak hem güvenli uzun vadeli saklama ve depolama sağlanıp hem de veri kaybından kurtulmayı daha kolay ve hızlı hale getirilebilir.

The Barracuda Cloud Archiving Service, müşteri yazılımı veya donanımı gerekmeden Barracuda tarafından yönetilen ve desteklenen tamamen bulut tabanlı bir çözüm sunar. Barracuda'nın geniş ve güçlü küresel bulut altyapısı, güvenliği garanti altına alır ve Cloud Control portalı sayesinde merkezileştirilmiş yönetim, bunu daha kolay hale getirir.

Neden Barracuda Archiving (Arşivleme) Çözümü Tercih Edilmeli?

Verileriniz işiniz için kritik öneme sahiptir, bu nedenle mesaj arşivleme için tercih ettiğiniz çözüm, veri güvenliğinizi sizin kadar ciddiye alan kişiler ve kurumlar tarafından desteklenmelidir. Barracuda'nın ödüllü 7x24 teknik desteği, telefon trafiği prosedürü gerektirmeden, kurum içi güvenlik mühendisleri tarafından sağlanmaktadır. Barracuda çözümünde yardım her zaman bir telefon kadar uzağınızda.

Dünya çapında yüz binlerce kuruluş, uygulamalarını, ağlarını ve verilerini korumak için Barracuda çözümlerine güvenmektedir. Barracuda arşivleme çözümleri sağlam, düşük maliyetli, kullanımı kolay koruma arayan kuruluşlar için tasarlanmış kapsamlı bir yedekleme, arşivleme, güvenlik duvarı ve güvenlik ürünleri ve hizmetleri serisinin bir parçasıdır.
Barracuda Archiving