DMZ Bilişim Teknolojileri - WALLIX Bastion

Barracuda Archiving

Barracuda Archiving

Uyumluluk ve E-Keşif için etkili çözümler.

Depolama gereksinimlerini azaltırken tüm e-posta iletişimini alın ve saklı tutun.

Barracuda Message Archiver, e-posta depolama gereksinimlerini azaltmak ve gönderilen veya alınan herhangi bir e-maile mobil veya masaüstü erişimini mümkün kılarak kullanıcı üretkenliğini artırmak isteyen kuruluşlar için ideal bir oluşumdur. Bulut bağlantılı aygıt, bilgileri ikincil bir depolama tabakası olarak buluta taşımak için BarracudaCloud'u kullanır. Ayrıca Barracuda Message Archiver, e-keşif ve uyumluluk için güçlü, ancak basit bir zemin de sağlar.

Wallix Bastion

Güvenli Depolama

Veriler, operasyonel e-posta ortamınızın dışında özel kurcalanmaya dayanıklı bir depoda arşivlenir ve bozulma veya silinme riski olmadan ihtiyacınız olduğu sürece güvenli bir şekilde saklanmasını sağlar.

E-mail sunucunuz tarafından yönetilen veri hacmini azaltmak, operasyonel verimliliği artırırken maliyetleri çarpıcı şekilde düşürebilir. Kullanıcılar, PST dosyalarını dışa aktarmadan veya verileri temizlemeden depolama hattı içinde kalır; ve bu da muhtemelen yasal durumunuzu riske atar.

Uyum Sağlama

İlkeye dayalı yaklaşımımız,her bir veri öğesini gerektiği kadar, güvenli bir şekilde ve otomatik olarak saklamanızı/korumanızı sağlamak için ayrıntılı bellek ilkelerini uygular. Bunun anlamı, resmi ve düzenleyici gereksinimleri karşıladığınızı ve savunulabilir silme işlemi ilkeleri uyguladığınızı kanıtlayabilecek olmanızdır.

Arşivinizin doğruluğunu ve tamlığını göstermek ve her veri öğesi için gözetim zincirini sağlamak kolaydır.Rol tabanlı güvenlik kontrolleri, arşivdeki verilere yalnızca yetkili personelin erişmesini sağlar ve her sistem ve kullanıcı etkinliği “bilgiişlem denetim tarihçesine” kaydedilir.
Wallix Bastion
Wallix Bastion

E-keşfi kolaylaştırma

İndekslenmiş arşiv, karmaşık denetim ve keşif alıştırmalarını desteklemek için yinelemeli, çok düzeyli arama ve etiketleme kabiliyeti sağlar.Bu, keşif isteklerine yanıt vermek için gereken zamanı ve çabayı büyük ölçüde azaltır.

Sezgisel ve rol tabanlı arayüz, gerektiğinde belirli mesajları hızlı bir şekilde bulmayı ve her vaka için döndürülen verilerin doğruluğunu ve bütünlüğünü göstererek kanıtlar. Seçilen veriler, ihtiyaç duyulduğu sürece vaka bazında hukuki zapta alınabilip, daha sonra analiz veya tebliğ için gerektiği şekilde dışa aktarılabilir.

Her Zaman ve Her Yerde Erişim

Barracuda arşivleme yolları, kullanıcıların arşivlenmiş verilerine çalıştıkları her yerden ve herhangi bir cihazdan kolayca erişmelerini sağlar.

Çok işlevli Microsoft Outlook Eklentisi, tanıdık Outlook istemcileri içinde bütünleşik bir deneyim yaşatarak, hem mail kutusu hem de arşivlenmiş verilerle sorunsuz bir şekilde çalışılmasına olanak tanır. Ayrıca, çevrimdışı olduklarında sürekli erişim sağlamak için arşivlenmiş iletilerin yerel bir önbelleğini de tutar.

Herhangi bir cihaz aracılığıyla arşivlere her zaman/her yerden erişim sağlamak için yekpare bir masaüstü istemcisi ve bir ara birim/arayüzdür.
Wallix Bastion
Wallix Bastion

Esnek Dağıtım

Barracuda Message Archiver, yerinde veya bulutta dağıtım için fiziksel bir cihaz veya entegre bir sanal çözüm olarak kullanılabilir.Doğrudan AWS Marketplace'ten satın alın ve yapılandırın,ya da yerel olarak VMware veya Hyper-V'ye yükleyin.Verileri BarracudaCloud'a yansıtacak şekilde yapılandırarak hem güvenli uzun vadeli saklama ve depolama sağlanıp hem de felaketlerden kurtulmayı daha kolay ve hızlı hale getirilebilir.

TheBarracudaCloudArchiving Service, müşteri yazılımı veya donanımı gerekmeden Barracuda tarafından yönetilen ve desteklenen tamamen bulut tabanlı bir çözüm sunar. Barracuda'nın geniş ve güçlü küresel bulut altyapısı, “güvenliği” garanti altına alır ve Cloud Controlportalısayesinde merkezileştirilmiş yönetim, bunu kolaylaştırır.

Neden Barracuda Arşivleme Çözümü Tercih Edilmeli?

Verileriniz işiniz için kritik öneme sahiptir, bu yüzden nedenle mesaj arşivleme yolunuz, veri güvenliğinizi sizin kadar ciddiye alan kişiler tarafından desteklenmelidir. Barracuda'nın ödüllü 7x24 teknik desteği,telefon zinciri olmayan kurum içi güvenlik mühendisleri tarafından sağlanmaktadır.Yardım her zaman bir telefon kadar uzağınızda.

Dünya çapında yüz binlerce kuruluş, uygulamalarını, ağlarını ve verilerini korumak için Barracuda'ya güvenmektedir. Barracudaarşivleme yolları/çözümleri sağlam, uygun maliyetli, kullanımı kolay koruma arayan kuruluşlar için tasarlanmış kapsamlı bir yedekleme, arşivleme, güvenlik duvarı ve güvenlik ürünleri ve hizmetleri serisinin bir parçasıdır.
Wallix Bastion