DMZ Bilişim Teknolojileri - Barracuda Backup

Barracuda Backup

BARRACUDA YEDEKLEME ÇÖZÜMLERİ

Kesinti Süresini En Aza İndirin ve Veri Kaybını Önleyin

Verilerinizi Korumak Hiç Bu Kadar Önemli Olmamıştı

Günümüzün karmaşık altyapıları ve her alanda karşılaşılan hedefli siber saldırılar, verileri şirket içinde veya bulutta bulunduğu her yerde koruyan eksiksiz bir yedekleme stratejisi ihtiyacını doğuruyor. Yapılandırılması ve yönetilmesi kolay Barracuda Backup, içinizin rahat olması için tam bir "kur ve unut" çözümüdür.

Fidye Korumasını Fidye Ödemek Zorunda Kalmadan Edinin

Suçluların verilerinizi rehin almasına izin vermeyin. Barracuda ile verilerinizi kurtarmak, kötü amaçlı yazılımları ortadan kaldırmak, cezai olarak şifrelenmiş dosyaları silmek ve değerli verilerinizin iyi bir kopyasını geri yüklemek kadar basittir.

Verileri Hızlı Bir Şekilde Kurtarın

Sistemlerinizi fiziksel cihazlardan, sanal sunuculardan, site dışı konumlardan veya buluttan hızlı bir şekilde geri yükleyin ve kolayca çalıştırın.

Hibrit Fiziksel, Sanal ve Saas Ortamlarını Koruyun

Günümüz BT ortamlarının tümü tam korumaya ihtiyaç duyan fiziksel sunucuları, sanal sunucuları ve genel bulut verilerini birleştirir. Önemli veriler, sınırlı saklama ilkelerine sahip olabilecek mail sunucularında da bulunur. Barracuda, nerede olursa olsun verilerinizi korur.

Verileri Bulunduğu Her Yerde Koruyun

Kullanıcı hatası, kötü amaçlı silme, doğal afetler ve siber saldırıların tümü işletmeniz için bir tehdit oluşturabilir. Bu tehditler karşısında Barracuda; verileri bulunduğu her yerde korur. Örneğin;

Fiziksel cihazlarda, sanal ortamlarda veya genel bulutta bulunan dosyalar,

SharePoint ve OneDrive verilerini içeren Office 365,

SQL verileri.

Yedeklenen veriler, Barracuda bulut depolama alanını, başka bir fiziksel konumu veya AWS'yi güvence altına almak da dahil olmak üzere seçtiğiniz site dışı konuma çoğaltılabilir.
Barracuda Backup
Barracuda Backup

Verilerinizi Bütün Cihazlardan Hızlıca Kurtarın

Verilerinizi yedeklemek korumanın yalnızca bir parçasıdır. Verilerinizi sadece yedeklemek değil istediğiniz an istediğiniz yerde kurtarabilmek güvenliğin bütünü için oldukça önemlidir. Barracuda anlık görüntüyü zamanında kurtarmayı veya yalnızca etkilenen dosyaları kurtarmayı kolaylaştırır. Fiziksel ve sanal geri yüklemeler desteklendiği için verileri her yerden kurtarabilirsiniz.

Birincil depolama alanınız kaybolduysa veya artık kullanılamıyorsa Barracuda Backup'da depolanan verilerinize kolayca erişebilir ve hatta verilerinizin tamamını içeren bir sanal makineyi dakikalar içinde çalıştırabilirsiniz. Barracuda LiveBoot, şirket içi VMware ortamları için hızlı ve kolay kurtarma sağlar. Cloud LiveBoot, test ve dosya tabanlı kurtarma için Barracuda Cloud'daki VMware ve Hyper-V sanal makinelerini (VM'ler) önyüklemenize olanak tanır.

Dağıtımı Kolay- Yönetimi Daha Da Kolay

Basit ve Esnek Dağıtım Seçenekleri

Barracuda farklı fiziksel ve sanal seçenekler sunar. Ortamınız için en iyi olanı seçin:

Barracuda Backup Appliance: Yerinde veri koruması için özel olarak tasarlanmış yedek fiziksel cihazdır.

Barracuda Cloud to Cloud E-postalar, ekler, takvimler, kişiler ve görevlerin yanı sıra OneDrive ve SharePoint Online gibi Microsoft Office 365 ortamınızı yedekleyin ve kendi saklama koşullarınızı ve yöntemlerinizi kendiniz belirleyin.

Barracuda Virtual Backup: Barracuda'nın tüm avantajlarından fiziksel bir donanıma ihtiyaç duymadan kendi ekipmanınızda yararlanın.

Barracuda Sanal Yedekleme. Barracuda'nın tüm avantajlarından kendi ekipmanınızda yararlanın.

Tam Bulut Tabanlı Yönetim Dağıtım, yapılandırma ve sürekli yönetim, merkezi bulut tabanlı bir konsol aracılığıyla kontrol edilir. Yedeklenen tüm sunucuların durumunu, ağ trafiği kullanımını, genel ağınız için ayrıntılı raporları tek bir pencereden yönetebilirsiniz.
Barracuda Backup
Barracuda Backup

Barracuda: Siber Güvenlikte Güvenilir Ortağınız

Bir veri koruma çözümü seçerken, ürünün arkasında duran şirkete donanım ve yazılımın ötesinde bakmanız gerekir. Barracuda, Purpose-Built Backup Appliances (PBBA) amaca yönelik yedekleme cihazları alanında dünyanın lider sağlayıcısıdır. Ayrıca, bulut tabanlı veri koruma alanında da lider bir sağlayıcı olan Barracuda, 200,000'den fazla şirketin verilerini ve ağlarını koruyabilmek için tercih ettiği siber güvenlik ortağıdır.

Etkili veri koruması, iyi bir yedekleme sisteminden fazlasını gerektirir ve Barracuda da bir veri yedekleme şirketinden çok daha fazlasıdır. Daha da fazla koruma için, endüstrinin en eksiksiz e-posta güvenlik platformu olan Barracuda Total Email Protection'ı düşünün/değerlendirin. Ayrıca, e-posta güvenliği, arşivleme, firewall ve içerik güvenliği ürünlerini de sunmaktadır.

Barracuda tüm ürünlerine, telefon zinciri olmadan, tamamen şirket içi mühendisler tarafından verilen, ödüllü 24x7 teknik destek hizmetleri ile destek sağlamaktadır.