DMZ Bilişim Teknolojileri - Barracuda Cloud-to-Cloud Backup | Tüm Microsoft Office 365 verileriniz için kullanımı kolay SaaS yedekleme.

Barracuda Cloud-to-Cloud Backup

Barracuda Buluttan Buluta Yedekleme

Tüm Microsoft Office 365 Verileriniz İçin Kullanımı Kolay Saas Yedekleme

Microsoft, Office 365 verileriniz için Üçüncü Taraf Yedekleme'yi kullanmanızı önerir. Barracuda Buluttan Buluta Yedekleme, hızlı yedeklemeler, son derece ayrıntılı geri yükleme özellikleri ve eşsiz kullanım kolaylığı sunar.

Kolayca Kullanın

Barracuda yedekleme çözümü ile internet bağlantısı olan her yerden erişilebilir yeniden tasarlanmış kullanıcı arayüzü ile istediğiniz verileri hızlı ve kolay bir şekilde bulup kurtarabilirsiniz.

Esnek, Kapsamlı Office 365 Desteği

Tüm Teams, Exchange, SharePoint ve OneDrive verilerinizi yedekleyin ve özel gereksinimlerinize bağlı olarak tam veya ayrıntılı geri yüklemeyi seçin.

Bulut Tabanlı.

Office 365 verileriniz zaten bulutta — aynı ağda güvenli, şifreli yedeklemeler kaydetmek, daha iyi performans ve anında ölçeklenebilirlik anlamına gelir.
Barracuda Cloud-to-Cloud Backup

Esnek, Kapsamlı Office 365 Desteği

Barracuda Cloud -To-Cloud , Teams’i, Exchange'i, SharePoint'i ve OneDrive verilerini tamamen veya çok ayrıntılı bir şekilde geri yükleme esnekliği sunar. Tam SharePoint desteği, farklı site şablonları, özel listeler, izinler ve meta veriler dahil olmak üzere SharePoint'teki her şeyi yedekleyip geri yükleyebileceğiniz anlamına gelir ve bu da yalnızca dosyaların geri yüklenmesine ilişkin işçilik ve masrafların çoğunu ortadan kaldırmak demektir. SharePoint kitaplıklarını, listelerini ve belgelerini seçtiğiniz SharePoint sitelerine geri yükleyebilirsiniz. Exchange, ortak klasör ve arşiv posta kutularını yedeklemek ve geri yüklemek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Barracuda Cloud-To-Cloud Yedekleme, verilerinizi zamanında alma ve hem planlı hem de isteğe bağlı yedekleme ile eksiksiz, ayrıntılı koruma sunar. Buna ek olarak, depolama verimliliğini en üst düzeye çıkarmak ve yedekleme penceresini en aza indirmek için verileriniz çoğaltılır ve sıkıştırılır.

Kolay Kullanım

İnternet bağlantısı ile her yerden erişilebilen yeniden tasarlanmış kullanıcı arabirimiyle verileri hızlı ve kolay bir şekilde bulabilir ve kurtarabilirsiniz. Hızlı arama ve filtreleme seçenekleri, verileri kuruluşunuza geri yüklemeyi mümkün olduğunca kolaylaştırır. Ayrıca kayıt olduktan sonraki 5 dakika içinde ilk yedeklemenizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yedekleme durumu, sağlık takibi ve depolama istatistiklerinin kapsamlı ve şeffaf raporlanması, veri koruma altyapınız genelinde gerçek zamanlı toplam görünürlük sağlarken, denetim günlüğü ve e-posta uyarıları her eylemin ayrıntıları hakkında sizi bilgilendirir. Saklama ilkelerini küresel olarak ya da veri türüne göre ayarlayabilirsiniz. Kimin ne yapabileceğini belirleyen 5 düzey ayrıntılı, rol tabanlı erişim denetimi ile güvenliğinizi optimize edin. Yardıma ihtiyacınız olduğunda, Barracuda’nın ödüllü 24/7 teknik desteği sadece bir telefon kadar uzaktır.
Barracuda Cloud-to-Cloud Backup
Barracuda Cloud-to-Cloud Backup

Bulut Tabanlı

Cloud- To- Cloud , tamamen bulutta yaşamaktadır, bu nedenle yönetebileceğiniz veya güncelleştirebileceğiniz bir yazılım veya donanım yoktur. Office 365 verileriniz zaten bulutta olduğundan, şifrelenmiş yedekleme dosyalarınızı ağda tutmak daha iyi performans ve anında ölçeklenebilirlik anlamına gelir, bu da çok mantıklı bir şey. Yedekleme dosyalarınızın birden çok harici kopyası, yedekleme ve güvenlik sağlar. Ve kaydolarak, ilk yedeklemenizi sadece beş dakika içinde çalıştırmaya başlayabilirsiniz.