DMZ Bilişim Teknolojileri - Barracuda CloudGen Access

Barracuda CloudGen Access

Barracuda CloudGen Erişimi

Herhangi bir aygıttan, herhangi bir yerden Zero Trust Access’i etkinleştirin.

2022 yılına kadar ekosistem ortaklarına açılan yeni dijital iş uygulamalarının %80'ine Zero Trust Network Access (ZTNA) üzerinden erişilecek.

İş Sürekliliği Sağlayın

Şirketinize veya çalışanlarınıza ait cihazların ve yönetilmeyen yüklenici uç noktalarının anında sağlanmasıyla uzak işgücünüzü güvenli bir şekilde yönetin.

Uzaktan Erişim ile Riski Azaltın

Zero Trust güvenli erişim ile ihlal risklerini azaltın. Saldırı yüzeyini azaltmak için kullanıcı ve cihaz kimliğinin ve güvenliğinin sürekli doğrulanmasını sağlayın.

Uzaktan İş Üretkenliği Sağlayın

Çalışanlarınızın performansını geleneksel VPN teknolojisine kıyasla kolaylaştırılmış erişim, artırılmış güvenlik ve yükseltilmiş performansla güçlendirin.
Barracuda CloudGen Access

Kurumunuz İçin Hızlı Dağıtım ve Yönetimi Kolay Zero Trust Network Access

Güvenlik erişim ile başlar. CloudGen Access Zero Trust modeli, sıradan bir VPN'nin performans tehlikeleri olmadan kullanıcılar ve cihazlar arasında benzersiz erişim kontrolünü sağlar. Kaynaklara uzaktan, koşullu ve bağlamsal erişim sağlar ve aşırı ayrıcalıklı erişimi ve ilişkili üçüncü taraf risklerini azaltır. CloudGen Erişimi sayesinde çalışanlar ve iş ortakları, ek saldırı yüzeyleri oluşturmadan kurumsal uygulamalara ve bulut iş yüklerine erişebilir.

İşinize Yüklenici Erişimini Güvence Altına Alın

Zero Trust ile ağınıza üçüncü taraf erişimiyle ilgili riskleri azaltın. Cihaz ve kullanıcı etkinliğinin görünürlüğünü artırın ve uygulamalara ve verilere rol tabanlı erişim sağlayın. CloudGen Erişimini dağıtın ve taşeronlar, iş ortakları, yükleniciler ve M&A sonrası yan kuruluşlarınız için kurumsal kaynaklara, uygulamalara ve iş yüklerine güvenli erişim sağlayın.
Barracuda CloudGen Access
Barracuda CloudGen Access

Devops ve Kubernetes Dağıtımlarını Hızlandırın

DevOps çabukluk/atiklik gerektirir. CloudGen Access, çoklu bulut veya karma BT ortamları için yetkilendirme, erişim yönetimi ve iş akışı yönetimi sağlar. Bağlantısız mTLS teknolojisi, üretkenliği yavaşlatan bağlantı günlerinin sona erdiği anlamına gelir.

Kubernetes dağıtımları için esnek olmayan buluta özgü VPN'leri ve maliyetli, bakımı zor şirket içi araçları ortadan kaldırın. CloudGen Erişimi ile Kubernetes özel ağlarına erişimi kolaylaştırın.

Uyumluluk Raporlamasını Basitleştirin

SOC Tip 2 ve diğer uyumluluk gereksinimlerini ekstra çalışma gereksinimi olmadan karşılayın. CloudGen Access, kuruluş genelinde sistem erişiminin kolaylaştırılmış raporlarını sunarak net bir kayıt sistemi oluşturur. Tek bir üründe ayrıcalıklı erişimin kimden, neye ve ne zaman sağlandığı işlemini yönetin, izleyin ve doğrulayın.
Barracuda CloudGen Access