DMZ Bilişim Teknolojileri - Barracuda CloudGen Firewall

Barracuda CloudGen Firewall

Barracuda CloudGen Firewall

Yeni nesil güvenlik duvarlarının ötesine geçen bir koruma elde edin.

Siber suçlar 2025 yılına kadar dünyaya yıllık 10,5 trilyon dolara mal olacak.*

Siber suçlar bir ülke olsaydı, ABD ve Çin'den sonra dünyanın en büyük üçüncü ekonomisi olurdu.

Bulut ve Hibrit Ağlar İçin Güvenlik

Bulut için yerleşik güvenlik duvarını kullanarak şirket içi ve çoklu bulut dağıtımı için kapsamlı koruma elde edin.

Sıfır Günlük Tehditleri Durdurmak İçin Çok Katmanlı Güvenlik

Sürtünmesiz, bulutta barındırılan Gelişmiş Tehdit Koruması, sıfır gün ve fidye yazılımı saldırıları (kullanıcının programa yeniden giriş yapabilmesi için belirli bir fidye tutarı ödeyene kadar kullanıcının bilgisayarını etkisiz hale getiren yazılım) da dahil olmak üzere gelişmiş tehditleri algılar ve engeller.

Küresel İstihbarat, Küresel Reaksiyon

Milyonlarca veri toplama noktasının beslediği küresel tehdit istihbarat ağı sayesinde en yeni tehditlere karşı hızlı koruma sağlayın.
Barracuda CloudGen Firewall

Nerede Olurlarsa Olsunlar Verilerinizi, Kullanıcılarınızı Ve İş Yüklerinizi Koruyun

Fidye yazılımları ve gelişmiş kalıcı tehditler, hedefli saldırılar ve sıfır gün tehditleri gibi modern siber tehditler, doğru tehdit tespitini hızlı yanıt süreleriyle dengeleyen, kademeli olarak gelişmiş savunma teknikleri gerektirir. Barracuda CloudGen Güvenlik Duvarı, Güvenlik açıkları ve SQL enjeksiyonları, çapraz site komut dosyası çalıştırma, hizmeti engelleme saldırıları, Truva atı virüsü, virüsler, solucanlar, casus yazılımlar, ve çok daha fazlası dahil olmak üzere çok çeşitli ağ tehditlerine karşı gerçek zamanlı ağ koruması sağlamak için yeni nesil güvenlik duvarı teknolojileri sunar.

Barracuda’nın güvenlik duvarları, Microsoft Azure, AWS ve Google Cloud Platform'un yanı sıra birden fazla fiziksel konuma da dağıtılabilir.

Barracuda’nın Çok Katmanlı Güvenlik Yaklaşımıyla Siber Riskleri Azaltın

Modern siber tehditlerin polimorfik yapısı imza tabanlı savunma mekanizmalarını yetersiz kılmaktadır. Gelişmiş kalıcı tehditlere karşı kapsamlı ve güvenilir koruma, katmanlı bir yaklaşım gerektirir. Barracuda CloudGen Güvenlik Duvarı; fidye yazılımları, kötü amaçlı yazılımlar ve diğer gelişmiş siber saldırılara karşı doğru algılama ve derinlemesine koruma sağlamak için gelişmiş tehdit imzaları, davranış ve sezgisel analiz, statik kod analizi ve son olarak kapsamlı korumalı alan dahil olmak üzere birçok algılama katmanı sağlar.
Barracuda CloudGen Firewall
Barracuda CloudGen Firewall

Barracuda Gelişmiş Tehdit Koruması ile Sıfır Saat Saldırılarını Durdurun

Barracuda Advanced Threat Protection'ın özü, önceki katmanlar tarafından kesin olarak analiz edilmeyen herhangi bir eki "patlatacak" kapsamlı bir full emülasyon kum havuzu site eleme sistemidir. (çok sayıda spam yapan siteler ile özgün içerikli siteler arasındaki farkı belirleyip orijinal içerikli siteleri üst sıralarda tutmak ve çöp diye tabir edilen siteleri ise belirlemek amacıyla Google'ın oluşturduğu bir site eleme sistemi) Yeni bir tehdit belirlendikten ve bir imza oluşturulduktan sonra, bilgiler ön filtreleme katmanlarına aktarılır. Aynı tehdit bir dahaki sefere ağınıza girmeye çalıştığında, kaynak yoğun sanal alan analizini tekrarlamaya gerek kalmadan engellenir. Bu, kum havuzu site eleme sisteminin işlemleri önemli ölçüde etkilemeden mümkün olduğunca verimli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Barracuda'nın Küresel Tehdit İstihbaratı Ağıyla Yeni Tehditlerin Önüne Geçin

Gelişmiş Tehdit Koruma hizmeti, Barracuda'nın küresel tehdit istihbaratı ağına bağlanarak en son tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Barracuda, ağ, e-posta, web sitesi saldırıları ve web tarayıcı tehditleri dahil olmak üzere tüm tehdit vektörlerinde dünya çapında milyonlarca kaynaktan tehdit verileri toplar. Bir tehdit tanımlandıktan sonra, bu bilgiler hizmete bağlı tüm güvenlik çözümleri için kullanılabilir hale getirilip tehdit savunmanızı sürekli olarak daha iyi ve daha etkili hale getirir.
Barracuda CloudGen Firewall
Barracuda CloudGen Firewall

Bulut Ortamında Güvenlik Dağıtımınızı Kolaylaştırın

Basit, otomatik dağıtım, yapılandırma ve yönetim ile SaaS ve genel bulut hizmetlerinin ve altyapılarının avantajlarından tam olarak yararlanın. Dağınık ağlar ve bulut ortamları için özel olarak oluşturulmuş Barracuda CloudGen Firewall, şablonlar, API'ler ve bulut yerel özellikleriyle derin entegrasyon sayesinde bulut dağıtımını kolaylaştırır. Donanımı, Zero-Touch Deployment ile kalifiye BT personeli olmayan uzak sitelere zahmetsizce kurarsın.

Dahili SD-WAN'ımız ile Birden Fazla Konum ve Bulut Arasında Bağlantı Kurun

Şirket içinde veya bulutta dağıtılabilen Barracuda CloudGen Güvenlik Duvarı, gelişmiş SD-WAN özellikleri içerir ve dağıtılmış sitelere, birden çok buluta ve uzak kullanıcılara bağlantıları destekler. Birçok dağıtılmış konum arasındaki bağlantıyı yönetmek için ayrı bir SD-WAN satın almaya gerek yoktur.
Barracuda CloudGen Firewall