DMZ Bilişim Teknolojileri - Barracuda Data Inspector | Hassas verileri ve algılanamamış/taranamamış kötü amaçlı yazılımları bulun.

Barracuda Data Inspector

Barracuda Veri Denetleyicisi

Hassas Verileri Ve Algılanamamış/Taranamamış Kötü Amaçlı Yazılımları Bulun.

Ortamınızı Yanlış Depolanmış Hassas Verilere ve Gizli Kötü Amaçlı Yazılımlara Karşı Koruyun

Barracuda Data Inspector'ın hassas bilgiler ve kötü amaçlı dosyalar için OneDrive for Business ve SharePoint verilerinizi otomatik olarak nasıl taradığını kendiniz görün.

Hassas Veriler Hakkında Bilgi Edinin

Donanım veya yazılım olmadan kolay ve sezgisel veri güvenliği yönetiminin keyfini çıkarın. Barracuda ile bir bakışta riskleri belirleyin.

Sharepoint ve Onedrive’da Kötü Amaçlı Yazılımları Algılar

Yanlışlıkla etkinleştirme riski olmadan kötü amaçlı yazılımları kaynağında bulun.

Mevzuata (Yönetmenlik) Uygunluğu Destekler

Mevcut ve yeni hassas verileri bularak ve sürekli uyumluluğu sağlayarak düzenleyici para cezaları ya da itibarınızın zarar görmesi gibi riskleri ortadan kaldırın.
Barracuda Data Inspector

Hassas Veriler Hakkında Bilgi Edinin

SharePoint ve OneDrive dağıtımları; Sosyal Güvenlik numaraları, kredi kartı bilgileri, ağ kimlik bilgileri ve daha fazlası gibi önemli verileri hatalı bir şekilde depolayıp verilerinizi riske atabilirler. Barracuda Veri Denetçisi ile ister şirket içinde ister dışarıda paylaşılmış olsun, tam olarak ne tür verilerin bulunduğunu ve nerede bulunduğunu görürsünüz, böylece ne yapılması gerektiğine karar verebilirsiniz. Veri Denetçisi, fotoğraflar, ekran görüntüleri ve belge taramaları dahil olmak üzere görüntülerdeki hassas bilgileri de tanımlar. Kendi veri sınıflandırmalarınızı oluşturarak, çalışan veya öğrenci kimlikleri, proje kod adları ve diğer özel bilgiler gibi belirli bilgi türlerini tanımlayarak daha fazla özelleştirme yapabilirsiniz.

Sharepoint ve Onedrive'daki Kötü Amaçlı Yazılımları Algılar

SharePoint ve OneDrive, yerel güvenlik tarafından algılanamayan ve onları etkinleştirmek için tek bir yanlış tıklamayı bekleyebilen uyuyan kötü amaçlı yazılımlara farkında olmadan ev sahipliği yapabilir. Barracuda Data Inspector ile SharePoint ve OneDrive'da depolanan kötü amaçlı yazılımları, virüsleri ve fidye yazılımlarını tanımlayabilir ve bunlardan kaynağında kurtulabilirsiniz. Bu, masraflı saldırılara yol açabilecek kazara etkinleştirmelerin önlenmesine yardımcı olur.
Barracuda Data Inspector
Barracuda Data Inspector

Mevzuata Uygunluğu Destekler

Barracuda Data Inspector, GDPR, CCPA ve diğer veri gizliliği düzenlemeleriyle uyumlu olmak için ihtiyacınız olan bilgileri edinmenize yardımcı olur. Özel ve hassas verileri, düzeltilmiş ön izlemelerle OneDrive veya SharePoint'te göründükleri anda tanımlayın. Kullanıcı tanımlı, rol tabanlı erişim denetimi ve gelişmiş şifreleme özellikleri, belge ön izlemelerini yetkisiz erişime karşı korur.

En Son Tehditlerden Haberdar Olun

Yeni sorunlar otomatik olarak tanımlanır ve özelleştirilebilir e-posta uyarıları sizi tamamen bilgilendirir, böylece hızlı bir şekilde yanıt verebilirsiniz. Kullanıcılar hassas verileri OneDrive veya SharePoint'te depolamaya çalışırken otomatik bildirimlerle son kullanıcı güvenlik farkındalığını geliştirerek riskinizi daha da azaltabilirsiniz.

Barracuda Veri Denetçisi'nin çalışmaya başlaması yalnızca birkaç dakika sürer ve kullanıcıları otomatik olarak ekler.
Barracuda Data Inspector

Kapsamlı E-Posta Koruması

Barracuda Veri Denetleyicisi, sektörün en kapsamlı e-posta güvenlik platformu olan Barracuda Email Protection'ın (E-Mail Koruması) yerleşik bir bileşeni olarak da mevcuttur.

İşletmelerini, markalarını ve çalışanlarını e-posta yoluyla gelen en gelişmiş tehditlere karşı koruması gereken BT organizasyonları için Barracuda’nın E-posta Koruması™ özelliği, ağ geçidi savunması, yapay zeka tabanlı kimlik hırsızlığı/e-dolandırıcılık koruması, güvenlik farkındalığı eğitimi, arıza müdahalesi, uyumluluk ve veri koruması sağlayan kapsamlı, kullanımı kolay bir çözümdür.
Barracuda Data Inspector