DMZ Bilişim Teknolojileri - Barracuda DNS Filtering

Barracuda DNS Filtering

DNS Filtreleme

İçerik Filtreleme ile Web Taramasını İş İçin Güvenli Hale Getirin

Her Geçen Gün 18,5 Milyon Web Sitesine Kötü Amaçlı Yazılım Bulaşmaktadır.

Siber suçlular, kullanıcıların posta sisteminizin dışından erişebilecekleri ve daha sonra hızla yayılabilecekleri kötü amaçlı web sitelerine bağlantılar sağlamak için e-posta kullanır.

Kötü Amaçlı İçeriğe Erişimi Engelleyin

Kullanıcıların e-posta saldırılarında kullanılan kötü amaçlı web sitelerine ve bağlantılara erişmesini önleyin.

Çalışanların Üretken Olmasını Sağlayın

İnternet etkinliğinin% 40'ı işle ilgili değildir. Ayrıntılı erişim ilkeleriyle verimsiz ve uygunsuz web taramasını durdurarak hem etkinlik hem de koruma sağlayın.

Buluttan Kolayca Dağıtın ve Yönetin

İstemci yazılımı yüklemeye gerek kalmadan dakikalar içinde başlayın.

E-Posta Kullanıcılarınızı ve Ağınızı Kötü Amaçlı URL'lerden Koruyun

E-posta güvenliğiniz bir saldırıyı durdurduğunda, isteyebileceğiniz en son şey aynı saldırının bozuk bir URL'den ağınıza sızmasıdır. Barracuda E-posta Koruması, e-posta kaynaklı bir saldırıyı engellediğinizde ağınızdaki tüm kullanıcıların her yerde aynı kötü amaçlı içeriğe erişmesini de anında engellemek için entegre DNS Filtreleme özelliğine sahiptir.
Barracuda DNS Filtering
Barracuda DNS Filtering

Kötü Amaçlı Yazılımları Gelen Kutularınızdan ve Ağınızdan Uzak Tutun

Kullanıcılarınızdan birinin tek tıklamasıyla, ağınıza yıkıcı kötü amaçlı yazılımlar bulaşabilir. Barracuda, kullanıcıların e-posta veya Slack ve Microsoft ekipleri de dahil olmak üzere diğer iletişim kanalları aracılığıyla gelen kötü amaçlı web içeriğine erişmelerini önlemek için gelişmiş DNS Filtreleme özelliği sağlar.

Uygunsuz Web Taramasını Durdurun

Düzenlenmemiş web etkinliği kuruluşunuzun bant genişliğini çekebilir/boşaltabilir ve uyumluluk ihlallerine yol açabilir. Önceden yüklenmiş kategori filtrelerimiz uygunsuz içeriği engeller ve çalışanlarınızın web sayfalarında gezinmesinin üretken ve uyumlu kalmasını sağlar.
Barracuda DNS Filtering
Barracuda DNS Filtering

Barracuda'nın Küresel Tehdit İstihbaratı Ağıyla En Son Tehditlerin Bir Adım Önünde Olun

Barracuda’nın eşsiz küresel tehdit istihbaratı ağı, dünya çapında milyonlarca toplama noktasından gelen çok sayıda farklı, gerçek zamanlı tehdit bilgisini analiz eder. Barracuda, tehdit algılama yeteneklerini sürekli olarak geliştirmek ve hızla gelişen tehditlere yanıt vermek için bu sistemden yararlanır.

Yönetimi ve Ölçeklendirmesi Kolay Korumayı Devreye Alın

Barracuda E-posta Koruması’nın entegre DNS Filtreleme özelliği yüzde 100 SaaS'tır ve geleneksel donanım dağıtımlarının karmaşıklığını ve maliyetini ortadan kaldırır. Kurulum dakikalar içinde hallolur ve proxy içermeyen mimarisi yalnızca güvenilir olmayan analiz isteklerini yönlendirir, yani gecikme olmadan optimum koruma elde edersiniz. Merkezi yönetim, tarama etkinliğine bir bakışta görünürlük sağlayarak güvenlik ve uyumluluk risklerini tanımlamayı kolaylaştırır.
Barracuda DNS Filtering