DMZ Bilişim Teknolojileri - Barracuda Domain Fraud Protection

Barracuda Domain Fraud Protection

Domain Dolandırıcılığına Karşı Koruma

Markalarınızı siber suçlulardan koruyun.

Kuruluşların% 80'inde DMARC politikaları oluşturulmamıştır.

Kuruluşların% 80'inde DMARC (Domain-based Message Authentication, Reporting & Conformance ) politikaları oluşturulmamıştır. Bu raporlama eksikliği hackerların domainleri taklit etmesini ve saldırılarda markalarının kimliğine bürünmesini kolaylaştırır.

Markalarınızı Sahte/Yanıltıcı E-Postalara ve Kimlik Taklit Etmelerine Karşı Koruyun

DMARC raporlamayı kullanarak e- posta yoluyla karşılaşabileceğiniz olumsuzluklardan korunun. Domain dolandırıcılığıyla şirketinizi, müşteri ve iş ortaklarınızı hedef alan saldırıları durdurun.

E-Posta Kimlik Doğrulamasını Kolaylaştırın

E-posta domainlerinizin üçüncü kişiler- saldırganlar tarafından nasıl kullanıldığını tam olarak görebilir ve kötüye kullanımı durdurmak için kimlik doğrulama ilkelerini hızla ayarlayabilirsiniz.

Pazarlama Mesajlarınızın Teslim Yeteneğini Geliştirin

Kimlik hırsızlığına/e-dolandırıcılığına karşı korumanızı yalnızca yüksek riskli kişilere odaklamayın. Barracuda ile tüm çalışanları eşit şekilde korumak için savunmanızı ölçeklendirebilirsiniz.

Marka Kimliğine Bürünerek Müşterilerinize ve İş Ortaklarınıza Yönelik Olabilecek Saldırıları Durdurun

Domain sahtekarlığı ve marka korsanlığı, hackerlar tarafından sosyal mühendislik saldırılarında kullanılan yaygın tekniklerdendir. Bu saldırılar yalnızca çalışanlarınızı değil, aynı zamanda müşterilerinizi, dış ortaklarınızı ve markanıza güvenen diğer üçüncü tarafları hedeflemek için de kullanılabilir. Bu kimliğe bürünme saldırıları, markanızın itibarına zarar vermenin yanı sıra finansal kayıplara da yol açabilir.
Barracuda Domain Fraud Protection
Barracuda Domain Fraud Protection

Sizin Adınıza Kimin E-Posta Gönderdiğini Görün

DMARC (Domain tabanlı İleti Kimlik Doğrulaması Raporlama ve Uyumluluk), domain kimliği saldırılarını engellemek üzere oluşturulmuş bir e-posta kimlik doğrulama standardıdır; bu nedenle bir saldırgan, kimliğinize bürünmek veya saldırı başlatmak için şirketinizin markasını kullanamaz. Uygulama özelliği, size yasal e-posta sistemlerinden gönderilmemiş e-postaları otomatik olarak reddetmek için bir mekanizma sunar. Barracuda DMARC, markanızın kontrolünü size vererek kimliğe bürünme saldırılarını engeller.

DMARC Uygulamasını Kolaylaştırın

Pek çok kuruluş DMARC'yi kendi başlarına kurup uygulamaya koymakta zorlandığı için kuruluşlarını ve ortaklarını taklit saldırılarına karşı savunmasız bırakıyor. Ortalama bir kuruluşun onlarca e-posta gönderenine sahip olması nedeniyle, şirketlerin DMARC standartlarını etkili bir şekilde uygulayabilmek için markalarını kullanan tüm trafiği ayrıntılı bir şekilde görebilmeleri gerekir.

Barracuda, kuruluşların DMARC uygulamalarını doğru şekilde kurmalarına ve yasal e-postayı engelleme veya yasal göndereni yanlış tanımlama gibi, yanlış pozitif uygulamaların olasılığını azaltmalarına yardımcı olmak için DMARC raporlaması sağlar.
Barracuda Domain Fraud Protection
Barracuda Domain Fraud Protection

E-Postanızın Teslim Edilmesini Sağlayın ve Daha İyi Bir Pazarlama Yatırım Getirisi (ROI) Elde Edin.

E-posta kampanyaları yalnızca müşteriler mesajlarınızı görürse çalışır. DMARC kimlik doğrulaması olmadan e-posta göndermek, yanlış tanımlanma ve spam olarak filtrelenme riskini artırır. Barracuda, teslim yeteneğini en üst düzeye çıkarmanıza ve e-posta programlarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olabilecek eksiksiz DMARC raporlama, analiz ve görünürlük sağlar.