DMZ Bilişim Teknolojileri - Barracuda Email Data Security | İşletmenizi e-mailden kaynaklı siber tehditlerden koruyun.

Barracuda Email Data Security

Barracuda Email Data Security

İşletmenizi e-mailden kaynaklı siber tehditlerden koruyun.

Siber Saldırıların Yüzde 91'i bir e-mail Aracılığıyla Ortaya Çıkmaktadır.

Sektörünün en kapsamlı e-mail güvenlik platformu olan Barracuda Email Protection ile e-postanızı, kullanıcılarınızı ve verilerinizi güvende tutun.

Gelişmiş Düzeydeki Tehditleri Durdurun.

Kullanıcılarınızı ve işletmenizi, kötü amaçlı yazılım ve spam gibi hacimsel tehditlerin yanı sıra hedefli e-kimlik/şifre hırsızlığı ağları ve fidye yazılımları (kullanıcının programa yeniden giriş yapabilmesi için belirli bir fidye tutarı ödeyene kadar kullanıcının bilgisayarını etkisiz hale getiren yazılım) gibi gelişmiş tehditlerden koruyun.

Uyumlu ve Üretken Olun.

Yasa dışı yöntemlere başvurmaya karşı korumalı arşivlememiz, e-mail depolama ilkeleri ile uyumlu bir şekilde çalışır. E-mail devamlılığı, mail dağıtıcısının kesilmeye uğradığı durumlarda e-maillerin teslim edilebilmesini sağlar.

Verilerinizi Güvence Altına Alın.

Her e-mail ve dosyanın tam bulut yedeklemesi ve bulut kurtarılması yoluyla verilerinizi bozulmaya ve silinmeye karşı koruyun. Veri sızıntısını önleme ve şifreleme aracılığıyla hassas verileri güvende tutun.
Barracuda Email Data Security

Filtreleme ile Spam ve Kötü Amaçlı Yazılımları Durdurun.

Barracuda Email Protection, sizi e-mail kaynaklı tehditlerden korumak için her e-postayı sunucunuza teslim etmeden önce hızla filtreler ve güvenli hale getirir. Barracuda, virüs taraması, spam puanlaması, gerçek zamanlı tasavvur analizi URL bağlantı koruması, itibar kontrolleri ve diğer teknikleri kullanarak size mümkün olan en iyi koruma düzeyini sağlar.

Küresel 24x7 tehdit operasyon merkezimiz olan Barracuda Central, yeni tehditlere karşıtüm saldırı vektörlerinde interneti sürekli olarak izler ve bu istihbaratı (bilgi almayı) Barracuda Email Protection'ın filtreleme teknolojisi içinde besler.

Gelişmiş (İleri Düzey) Tehditleri Engelleyin!

E-posta filtrelerinden kaçmak için tasarlanmış “gelişmiş tehditler”, en tehlikeli tehdit türlerinden biridir. Barracuda Email Protection sıfır gün saldırıları ve gelişmiş tehditler dahil olmak üzere “kötü amaçlı yazılım” ve kullanıcının programa yeniden giriş yapabilmesi için belirli bir fidye tutarı ödeyene kadar kullanıcının bilgisayarını etkisiz hale getiren yazılım olan “fidye yazılımlarına” karşı koruma sağlayan bulut tabanlı bir hizmet olan Barracuda Advanced Threat Protection’ı geliştirmiştir.

Bu güvenlik seviyesinin fiyat performansı ile doğru orantılı olarak sağlanması gerektiğine inanmıyoruz. Koruma, bütün ürünler için eşit önemle sağlanmalıdır. Barracuda Email Protection, davranışsal analitik ve statik analiz dahil olmak üzere çoklu, katmanlı analitik motorları ve son olarak bilinmeyen ve bulunamayan yani kaçan tehditleri tespit etmek için “CPU-emulationsandboxing (çok sayıda spam yapan siteler ile özgün içerikli siteler arasındaki farkı belirleyip orijinal içerikli siteleri üst sıralarda tutmak ve çöp diye tabir edilen siteleri ise belirleme sistemi)” kullanır.
Barracuda Email Data Security
Barracuda Email Data Security

Giden E-Mailleri Koruyun ve Veri Sızıntılarını Durdurun!

Çalışanlar kazara da olsa dahili sistemlerin istenmeyen mail veya diğer kötü niyetli mailler için bir kaynak haline gelmesine neden olabilir. “Outboundfiltering” ağ merkezli giden saldırıları durdurur. Bu yalnızca ortaklarınızı ve müşterilerinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda “spam engelleme listelerine” eklenmenizin de önüne geçer.

Barracuda Email Protection, veri kaybı koruması ve e-posta şifrelemeleri, kredi kartı numaraları, sosyal güvenlik numaraları, HIPAA verileri gibi birçok hassas verinin kuruluşunuzdan ayrılmasını önler. İçerik ilkeleri, içeriğine, göndericisine veya alıcısına göre belirli giden e-mailleri otomatik olarak şifreleyebilir, izole edebilir, hatta engelleyebilir.
Barracuda Email Data Security

Giden E-Mailleri Koruyun ve Veri Sızıntılarını Durdurun!

Çalışanlar kazara da olsadahili sistemlerin istenmeyen mail veya diğer kötü niyetli mailler için bir kaynak haline gelmesine neden olabilir. “Outboundfiltering” ağ merkezli giden saldırıları durdurur. Bu yalnızca ortaklarınızı ve müşterilerinizi korumakla kalmaz, aynı zamanda “spam engelleme listelerine” eklenmenizi de engeller.

Barracuda Email Protection, veri kaybı koruması ve e-posta şifrelemeleri, kredi kartı numaraları, sosyal güvenlik numaraları, HIPAA verileri gibi birçok hassas verinin kuruluşunuzdan ayrılmasını önler. İçerik ilkeleri, içeriğine, göndericisine veya alıcısına göre belirli giden e-mailleri otomatik olarak şifreleyebilir, izole edebilir, hatta engelleyedebilir.
Barracuda Email Data Security

Kesinti Süresinde Bile Hem Bağlı Hem de Verimli Kalın!

Barracuda Email Continuity, bir mail sunucusunun kesinti veya bağlantı kaybı yaşadığı durumda bulut tabanlı e-mail hizmetimize geçerek (devrederek) e-mail işlemlerinin devam etmesini sağlar. Acil durum mail kutusu, kullanıcıların e-mail göndermeye ve almaya devam etmelerini sağlayarak birincil sunucularınız tekrar çevrimiçi olana dek üretken kalmalarına ve işlemlerine devam etmelerine olanak sağlar.