DMZ Bilişim Teknolojileri - Secure Access Service Edge (SASE)

Barracuda Secure Access Service Edge (SASE)

Barracuda Secure Access Service Edge (SASE)

Bulut Geçişlerini Hızlandırın ve Güvenli Hale Getirin

Kurumsal Ağınızı Yeniden Yapılandırın

Barracuda SASE ile Ağ Güvenliğinizi Bir Adım öteye Taşıyın

Barracuda Networks, şirketlerin verilere herhangi bir cihazdan, herhangi bir zamanda, herhangi bir yerden erişimi kontrol edebilmesini kontrol edebilen ve bulutta, şubede veya cihazda güvenlik denetimi ve politika uygulaması sağlayan, sektörün tek bulut tabanlı SASE platformunu sunar. Platform, Firewall-as-a-Service (FWaaS), Software-Defined Wide Area Network (SD-WAN), Zero Trust Network Access (ZTNA), ve Secure Web Gateway’i (SWG)  içinde barındırdığı için, kuruluşunuzun amacına yönelik birçok ürünü satın almasına gerek kalmamış olur.

SASE, Ağ Güvenliği ve Erişiminin Geleceğidir

Dijital dönüşüm, dağıtılmış mobil iş gücü, bulut hizmetlerinin benimsenmesi ve yeni gelişen uç bilgi işlem platformları şirketlerin çalışma şekillerini değiştirdi. İş yetkilendirmesi, uygulamalara ve hizmetlere her zaman/her yerden erişim gerektirir. SASE, verilere ve iş yüklerine her yerde erişim sağlamak için gerektiğinde uygulanabilecek ağ ve güvenlik özellikleri sunar. CASE ayrıca karmaşıklığı azaltır ve daha operasyonel maliyetli bir hizmet modeli sunabilir.

Bulut Ağınızın Güvenliğini Sağlayın

Güvenlik dağıtımınızı basitleştirin. Firewall-as-a-Service (FWaaS) sermaye harcaması maliyetleri olmadan yeni nesil bir güvenlik duvarının işlevselliğini sağlar.

Kullanıcıların Bağlantıda Kalmasını ve Üretken Olmasını Sağlayın

Barracuda Güvenli SD-WAN ile siteler arasında ve bulutta her zaman açık bağlantı sağlayın ve performansı artırın.

Ağ Erişimini Basitleştirin ve Güvence Altına Alın

Ağınıza Sıfır Güven Ağ Erişimini etkinleştirin. Erişim oturumlarını ve ilkelerini sürekli doğrulayarak güvenliği artırın.

Bulut Tabanlı Bir SASE Çözümü Bulun

Şirket gelişiyor. Modern bir bulut mimarisine geçin. Güvenliğinizi ve ağ altyapınızı verilerinizin ve uygulamalarınızın bulunduğu yere kurun.
Barracuda Secure Access Service Edge (SASE)

BULUT AĞINIZI GÜVENCE ALTINA ALIN

İndekslenmiş arşiv, karmaşık denetim ve keşif alıştırmalarını desteklemek için yinelemeli, çok düzeyli arama ve etiketleme kabiliyeti sağlar.Bu, keşif isteklerine yanıt vermek için gereken zamanı ve çabayı büyük ölçüde azaltır.

Sezgisel ve rol tabanlı arayüz, gerektiğinde belirli mesajları hızlı bir şekilde bulmayı ve her vaka için döndürülen verilerin doğruluğunu ve bütünlüğünü göstererek kanıtlar. Seçilen veriler, ihtiyaç duyulduğu sürece vaka bazında hukuki zapta alınabilip, daha sonra analiz veya tebliğ için gerektiği şekilde dışa aktarılabilir.
BULUT AĞINIZI GÜVENCE ALTINA ALIN

Siber Suçlulara Şans Tanımayın

Günümüzün hızla gelişen tehdit ortamında, ağ altyapınızı korumak çok önemlidir. Siber suçlular ise giderek daha sofistike hale geliyor. Fidye yazılımı gibi yeni kötü amaçlı yazılım türleri, geleneksel algılama/tarama tekniklerinden kaçınmak için tasarlanmıştır ve genellikle hedeflenen sıfır saatlik saldırılar ile yayılır. Bu gelişmiş saldırı yöntemleri, hem maddi kayıp hem de itibar açısından etkilenen kuruluşlara ciddi zararlar demektir. Barracuda CloudGen WAN, uygulama profili oluşturma, izinsiz giriş önleme, web filtreleme, gelişmiş tehdit ve kötü amaçlı yazılım koruması, anti spam ve tam teşekküllü ağ erişim kontrolü gibi sıkı bir şekilde entegre yeni nesil teknolojilere sahip, bulut tabanlı hizmet servisi sunan bir Güvenlik duvarıdır. Bulutta ve şirket içinde güvenlik denetimi ve uygulaması sağlar.
Barracuda Secure Access Service Edge (SASE)
Barracuda Secure Access Service Edge (SASE)
KULLANICILARIN BAĞLANTIDA KALMASINI VE ÜRETKEN OLMASINI SAĞLAYIN

Uygulama Performansını Artırın ve Maliyetleri Düşürün

İş yükleriniz bulut ve SaaS uygulamalarına taşınırken, tüm siteleriniz ve uzak kullanıcılarınız için güvenilir, hızlı ve güvenli bağlantı sağlamak kritik öneme sahiptir. Tüm ağ trafiğini merkezi bir konuma taşıyabilmenin zamanı geldi. Bugünlerde bulut uygulamalarından, dağıtılmış sitelerden ve ağ dışı kullanıcılardan gelen artan trafiği idare etmek için daha hızlı ve daha atik bir ağ mimarisine ihtiyacınız var. Barracuda Cloud Gan WAN, diğer SD-WAN ürünlerinden çok daha fazlasıdır. Çözüm, Microsoft ve Barracuda'nın ortak geliştirme programının bir başarısıdır ve endüstrinin yerel olarak Azure üzerinde oluşturulmuş tek pratik SASE çözümünü sunar ve Güvenli SD-WAN ile bulutta yerel yeni nesil güvenlik özelliklerini bir araya getirir.
AĞ ERIŞIMINIZI BASITLEŞTIRIN VE KORUYUN

Güvenli Erişim İçin Zero Trust Modelini Oluşturun

Uzaktan çalışma kalıcı, bulut geçişleri hızlanıyor ve güvenli erişim kritik önem taşıyor. Şirketler, veri ve kaynaklara her erişim girişimini doğrulamak için Sıfır Güven Ağ Erişimi'ne (ZTNA) ihtiyaç duyar. Yalnızca doğru kullanıcının doğru kurumsal kaynaklara erişmesine izin vererek ekibinizin cihazlarını güvenceye alın ve saldırı yüzeyinizi azaltın. Uzaktan erişim performansını ve çalışan üretkenliğini artırırken ihlal riskini azaltın. Barracuda CloudGen Erişimi, özel ağınızı açığa çıkarmadan en az ayrıcalıklı erişim olanağı sağlar ve ayrıntılı politika kontrollerinin uygulanmasına yardımcı olur. Kurumsal kaynak erişim akışlarınız için değerli bilgiler ve tam görünürlük elde edin, böylece güvenlik ve uyumluluk risklerini azaltın.
Barracuda Secure Access Service Edge (SASE)
Barracuda Secure Access Service Edge (SASE)
BULUT TABANLI SASE ÇÖZÜMÜNÜ KEŞFEDİN

Azure’da Bulunan ve Sektörün Tek Bulut Tabanlı SASE Platformundan Yararlanın

Secure Access Service Edge (SASE), kurumsal ağın geleceğidir, ancak ağ altyapınız için en uygun olanı nedir? Diğer SASE sağlayıcılar, tüm uygulama trafiğini kendi bulut hizmetleri aracılığıyla göndermek isterler, ancak birçok kuruluş, başka bir üçüncü taraf bulut çözümü gerektiren bir teklif yerine tercih ettikleri Hizmet olarak Altyapı bulutunda yerel olarak çalışan bir SASE çözümünü tercih ederler. Barracuda CloudGen WAN, Microsoft Azure'dan tam olarak yararlanıyor ve ağ altyapısını, yönlendirmeyi, güvenliği ve genel buluta uzaktan erişimi taşımak için bulut öncelikleri olan işletmelere değer sağlıyor.