DMZ Bilişim Teknolojileri - Barracuda Secure SD-WAN

Barracuda Secure SD-WAN

Barracuda Secure SD-WAN

Uygulama performansını artırın ve maliyetleri düşürün.

GÜVENLİ SD-WAN İLE İŞİNİZİ HIZLANDIRIN

İşletmeniz Yalnızca Ağınız Kadar Üretkendir

İş yükleriniz buluta ve SaaS uygulamalarına taşınırken, tüm siteleriniz ve uzak kullanıcılarınız için güvenilir, hızlı ve güvenli bağlantı sağlamak kritik önem taşır. Tüm ağ trafiğini merkezi bir konuma taşıyabileceğiniz günler geride kaldı. Bugünlerde bulut uygulamalarından, dağıtılmış sitelerden ve ağ dışı kullanıcılardan gelen ve giderek artan trafiği idare etmek için daha hızlı ve daha atik bir ağ mimarisine ihtiyacınız var.

Bağımsız SD-WAN Çözümlerinin Ötesine Geçin

Barracuda Secure SD-WAN, bağımsız SD-WAN ürünlerinin en iyi bağlantı özelliklerini ve yeni nesil güvenlik duvarlarının güvenlik işlevselliğini tek bir çözümde birleştirerek SD-WAN'ı bir sonraki düzeye taşır. Barracuda Secure SD-WAN'ın dağıtımı ve yönetimi, geleneksel bir SD-WAN'a göre çok daha kısa ve kolaydır.

Kullanıcıların Bağlantıda Kalmasını ve Üretken Olmasını Sağlayın

Şirket içinde ve bulutta iş açısından kritik uygulamalara hızlı ve her zaman açık erişim sağlayın.

Zamandan ve Maliyetten Tasarruf Edin

El değmeden dağıtımla binlerce konumu kullanıma açın ve bunları merkezi bir yönetim platformundan yönetin.

Bulut Ölçeklenebilirliği Elde Edin

Ağınızı iş yüklerine uyacak şekilde dinamik olarak ölçeklendirin ve esnek tüketim faturalandırma modellerinden yararlanın.

İşletmenizin Güvenliğini Sağlayın

İşletmenizin güvenliğini sağlayın. Şirket içinde ve bulutta tutarlı güvenlik duruşunu koruyun. Ayrı güvenlik duvarları ve SD-WAN sistemleri satın almanıza gerek yoktur.
Barracuda Secure SD-WAN
Nasıl Çalışır?

SD-WAN’a Kısa Bir Bakış

Secure SD-WAN, geleneksel site-2-site VPN'in günümüzdeki versiyonudur. Siteler arasındaki VPN aktarımlarının bağlantı yedekliliği ve etkin kalite izleme kavramını ekleyerek geleneksel VPN'in ötesine geçer. Uygulama yönlendirme ve gecikmeyi en aza indirmek veya mevcut ağ koşullarına göre bant genişliğini en üst düzeye çıkarmak için otomatik olarak en uygun fiziksel yolu seçer. SaaS ve Internet'e bağlı trafik artık bir merkez ofise geri dönmez ancak uygun güvenlik denetimi ile doğrudan internete gönderilir.
KULLANICILARIN BAĞLANTIDA KALMASINI VE ÜRETKEN OLMASINI SAĞLAYIN

Saas'tan Hıza Gidin

Güvenli SD-WAN, Office 365, Salesforce, Google, Slack ve diğerleri gibi SaaS uygulamalarının kullanıcılarının üretken olmaları için gereken en düşük gecikmeli performansı elde etmelerini sağlar. Barracuda, uzak kullanıcılar için doğrudan internet kesintileri sağlar. Ağ trafiği sıkıştırma, gelişmiş veri önbelleğe alma ve ağ bağlantısı havuzu oluşturma gibi WAN optimizasyon teknolojileri en iyi hizmet kalitesini (QoS) sağlar. İş uygulamaları için her zaman yeterli bant genişliği olmasını sağlamak amacıyla trafiğe öncelik verilir.

Eski ağ altyapıları, birden çok sitenin, uzak kullanıcıların ve bulut tabanlı uygulamalara giderek artan bağımlılığın taleplerini karşılayamaz. Barracuda Secure SD-WAN, gerçek zamanlı bant genişliği ve gecikme ölçümlerine bağlı olarak QoS ve uygulama kullanım politikalarında otomatik olarak dinamik ve anında ayarlamalar yapar.
Barracuda Secure SD-WAN
Barracuda Secure SD-WAN
ZAMANDAN VE PARADAN TASARRUF EDIN

Ağ Maliyetlerinizi Azaltmanın En Kolay Yolu ile Tanışın

Geleneksel SD-WAN ürünlerinin kurulumu karmaşık olabilir. Barracuda’nın kullanıma hazır yapılandırmaları kurulumu sadece birkaç dakikaya indirdi. El değmeden dağıtım ve orkestrasyon sayesinde, site cihazlarının kurulumuyla ilişkili seyahat ve maliyetleri ortadan kaldırabilirsiniz. Daha fazla maliyetli MPLS bağlantılarına kıyasla daha iyi bant genişliği ve uygulama performansı için birden fazla ucuz internet hattını etkinleştirin.

Barracuda’nın Güvenli SD-WAN’ı, güvenlik, SD-WAN, bağlantı dengeleme ve WAN optimizasyonu için önceden ayrı olan birden çok çözümün yerini alır. Bu, her lokasyondaki kapladığı alanı azaltır ve lisans ve yönetim maliyetlerinde ek tasarruf sağlar.
BULUT ÖLÇEKLENEBILIRLIĞI ELDE EDİN

Bulutun Ağınızın Sorunsuz Bir Uzantısı Olmasını Sağlayın

Merkezi güvenlik denetimi için trafiği geri taşımaya gerek kalmadan her uzak konumdan doğrudan internet erişimi sağlayın. Doğrudan internet kesintileri, SaaS uygulamalarının performansını, geri taşıma ile karşılaştırıldığında önemli ölçüde artırır. Barracuda uygulama tabanlı yönlendirme optimizasyonu, her SaaS uygulaması için en iyi internet bağlantısının seçilmesini sağlar.

Barracuda'nın tüm büyük bulut ekosistemlerine derinlemesine entegrasyonu, farklı bulut altyapısı sağlayıcılarıyla barındırılsa bile bulut iş yüklerini aynı anda kullanmanıza olanak tanır. Güvenli SD-WAN, şubeden şubeye, şubeden buluta ve buluttan buluta bağlantıyı optimize etmenizi sağlar.
Barracuda Secure SD-WAN
Barracuda Secure SD-WAN
İŞLETMENIZIN GÜVENLIĞINI SAĞLAYIN

Her Konum İçin Yeni Nesil Firewall Güvenliği Elde Edin

Her konum için yeni nesil Firewall güvenliği elde edin. Barracuda ile artık güvenlik için bir Firewall ve bağlantı için bir SD-WAN çözümü satın almanız ve yönetmeniz gerekmez. Barracuda, en güçlü güvenliği sektörün yönetmesi en kolay SD-WAN yetenekleriyle tek bir üründe birleştiriyor. Yaygın olarak kullanılan kurumsal ağlardaki her konum için bulut tabanlı tam emülasyon korumalı alan dahil çok katmanlı, yeni nesil güvenlik elde edin. Barracuda Secure SD-WAN, gelişmiş tehditlere ve sıfır saatlik saldırılara karşı koruma sağlar.