DMZ Bilişim Teknolojileri - Barracuda Security Awareness Training

Barracuda Incident Response

Güvenlik Bilinci Eğitimi

Güvenlik Bilinci Eğitimi Yardımıyla Güvenlik Tehditleriyle Mücadele Edin.

Siber Suçlular, Kötü Amaçlı Saldırılarını Gerçekleştirebilmek İçin Kullanıcılarınıza Güveniyor

Güvenlik Bilinci Eğitimi ile Kullanıcılarınıza Potansiyel Güvenlik Risklerini Tanımlamayı Ve Bunlara Yanıt Vermeyi Öğretin

E-Posta Tehditlerini Simüle Edin

Barracuda'nın veritabanında bulunan, karşılaşma olasılığınız çok yüksek tehdit şablonları arasından seçim yaparak kullanıcılarınızı, en yeni e-posta tehdit türlerinden nasıl korunacaklarına dair bilgilendirin.

Kullanıcı Davranışlarını Analiz Edin

Güvenlik risklerinizi değerlendirmek ve eğitim yaklaşımınızı belirlemek için kullanıcı davranışlarıyla ilgili ayrıntılı ölçümler alın.

Riski Azaltmak İçin Eğitim İçeriklerine Bakın

Çok çeşitli ve ilgi çekici tasarlanmış eğitim içerikleri arasından istediğinizi seçin ve kullanıcılarınızı bu içerikler ile ilgili bilgilendirin.

Güvenlik Bilincini Kolaylaştırın

Güvenlik Bilinci Eğitimi, size tamamen özelleştirilmiş bir program oluşturma veya Hızlı Başlatma seçeneği ile kısa sürede eğitim programlarını başlatabilirsiniz. Hızlı Başlatma, 5 adımlı kolay kurulum, kanıtlanmış küratörlü test ve eğitim içeriği, verimli otomatik raporlama seçenekleri ile güvenlik bilincini basitleştirir.
Barracuda Security Awareness Training
Barracuda Security Awareness Training

Kullanıcıların 13 E-Posta Tehdit Türünü Yenmesini Sağlayın

Barracuda E-posta Koruması, her gün 20,000'den fazla hedefe yönelik kimlik hırsızlığı/e-dolandırıclık saldırısını durdurur. Barracuda, Güvenlik Bilinci Eğitimi’nde, tamamı daha önce tanımlanmış 13 e-posta tehdit türüne uyumlu simülasyon hazırlarken ve eğitim içeriği oluştururken kapsamlı tehdit istihbaratlarından yararlanır. Bu sayede kullanıcılar, iş e-postası güvenliğini, kimlik taklit etme saldırılarını ve diğer önemli e-posta tehditlerini tespit etmeyi öğrenirler.

En Büyük Güvenlik Açıklarınız Hakkında Bilgiler Edinin

Güvenlik Bilinci Eğitimi, binlerce veri noktasını yakalayarak risklerinizin tam olarak nerede olduğu konusunda daha derin ve daha faydalı bilgiler sağlar ve böylece eğitiminizi hedeflediğiniz yönde oluşturabilirsiniz.

-Kullanıcı Davranış Ölçütleri
-Ayrıntılı Trend Analizleri
-Karşılaştırma İstatistikleri
-Özelleştirilebilir Raporlar Ve Gösterge Tabloları
Barracuda Security Awareness Training
Barracuda Security Awareness Training

Özel Olarak Tasarlanmış Eğitimle Uyumluluğu Karşılayın

Nereden başlayacağınız her zaman net olmadığından Güvenlik Bilinci Eğitimi, gereksinimlerinizi belirlemede çok önemlidir. Güvenlik Bilinci Eğitimi, uyumluluk gereksinimlerini karşılamak için uzmanlarımız tarafından tasarlanan ve kullanıcıların düzenlemeleri karşılamasını, güvenlik riskleriyle savaşmasını ve güvende kalmasını kolaylaştıran kullanıma hazır eğitimleri içerir.

Güvenlik Bilinci Eğitimi ile Güvenliği En Üst Düzeyde Tutun

Kullanıcı davranışı değişikliğini etkilemede sürekli eğitim, çok önemlidir. Eğitim kampanyalarını desteklemek ve güvenlik alışkanlıklarınızı geliştirmek için ClickThinking™ üzerindeki bilgi grafikleri, posterler ve ek videolardan yararlanın.
Barracuda Security Awareness Training
Barracuda Security Awareness Training

Güvenlik Bilinci Eğitimini Kapsamlı Güvenlik Stratejinizin Bir Parçası Haline Getirin

Barracuda, Güvenlik Bilinci Eğitimi ile gateway defense, API-based inbox defense, incident response, data protection, and compliance capabilities gibi konularda eksiksiz bir çözüm sunar. Barracuda Email Protection parça parça ve çok satıcılı ürünlerin getirdiği entegrasyon ve destek sorunlarını ortadan kaldırır.