DMZ Bilişim Teknolojileri - Barracuda Web Security and Filtering

Barracuda Web Security and Filtering

Web Security and Filtering

İşletmenizi Web Tabanlı Siber Tehditlere Karşı Koruyun

İçerik, Kötü Amaçlı Yazılım, Sosyal Medya Ve Sahte Uygulama Tehditlerini Filtreler

Barracuda Web Security Gateway, kuruluşların web kaynaklı kötü amaçlı yazılımlara ve virüslere maruz kalmadan ve kullanıcı verimliliğini kaybetmeden, bant genişliğini kötüye kullanmadan çevrimiçi uygulamalardan ve araçlardan yararlanmasını sağlar. Web güvenliği ve yönetimi için kapsamlı bir çözüm olarak, ödüllü casus yazılım, kötü amaçlı yazılım ve virüs korumasını güçlü bir politika ve raporlama motoruyla birleştirir. Gelişmiş özellikler, kuruluşların sosyal ağ düzenlemesi, uzaktan filtreleme ve SSL şifreli trafiğe görünürlük gibi ortaya çıkan gereksinimlere uyum göstermesini sağlar.

Şirket ağı dışındaki mobil ve masaüstü aygıtlara yönelik içerik ve erişim ilkelerini uygulamak için sınırsız sayıda uzak kullanıcı lisansı dahil edilmiştir. Barracuda Web Security Gateway, virtual bir cihaz olarak da kullanılabilir.

Barracuda Web Security and Filtering

Kurumsal Politikaları Uygulayın

Kullanıcı faaliyetleri hakkında ayrıntılı yöntemler uygulayarak üretkenliği arttırın, bant genişliği kullanımını düzenleyin ve riskli davranışları önleyin. Barracuda Web Security Gateway, kullanıcılara, gruplara, zamana, bant genişliğine ve diğer ölçütlere göre web sitelerine, uygulamalara ve Web 2.0 platformlarına erişimi kontrol edebilirken, SSL filtreleme ve denetleme özellikleri, kodu işlevini sürdürürken yapısı ve amacı gizlenecek şekilde değiştiren sosyal medya ve arama platformlarında politika uygulaması da sağlar.

Web Tabanlı Tehditlere Karşı Koruma

Dünya çapında binlerce toplama noktasından alınan istihbarat sayesinde casus yazılım yüklemelerini ve virüsleri önleyerek ve kötü amaçlı web sitelerine yönelik istekleri kısıtlayarak ağları ve kullanıcıları güvende tutun. Ödüllü antivirüs ve casus yazılım önleme teknolojilerimiz, sektör lideri içerik filtreleme ve kötü amaçlı yazılım koruması sağlamak için önleyici, proaktif ve reaktif önlemleri bir araya getirir.
Barracuda Web Security and Filtering
Barracuda Web Security and Filtering

Ağ ve Kullanıcı Etkinliğini İzleme

Öngörülebilir kontrol paneli ve entegre raporlama ile kullanıcı etkinliği ve ağ tehditleri hakkında eksiksiz bilgi edinin. Bu net görünürlük, yöneticilerin etkili politikalar ve tehditlere doğru yanıt vermek için proaktif uyarılar oluşturmasına olanak tanır.
Güçlü yerleşik raporlamanın yanı sıra bir Barracuda Raporlama Sunucusu da dağıtabilirsiniz.
Barracuda Reporting Server, Barracuda Web Security Gateways için birleştirilmiş raporlama sağlayan güçlü bir platformdur. Artan kullanıcı ve güvenlik verileri miktarıyla ilgili raporlama taleplerini karşılamak üzere tasarlanan Barracuda Reporting Server, yerleşik raporlama motorlarına göre çok daha kısa sürede doğru, özelleştirilebilir raporlar üretir ve aynı zamanda birden çok bağlı aygıt için toplu raporlar sunar.

Güvenli Dizüstü Bilgisayarlar ve Mobil Cihazlar

Güvenlik ve ilkelerinizi uzaktan kullanıcılara kadar genişletin. Barracuda Web Security Agent ile uzak istemcilerden gelen trafik, ağ kullanıcıları için belirlenen ilkelerle filtrelenebilir.
Barracuda Web Security and Filtering
Barracuda Web Security and Filtering

Yönetimi Basitleştirin

Barracuda Web Security Gateway'i bulut üzerinden merkezi olarak yönetin. Barracuda Web Security Gateway'deki yapılandırmalar basit ve dağıtımı kolay olduğundan, birkaç dakika içinde özelleştirilmiş ağ koruması sağlanır.