DMZ Bilişim Teknolojileri - Barracuda WAF-as-a-Service

Barracuda WAF-as-a-Service

Barracuda WAF-as-a-Service

Basitleştirilmiş Web Uygulaması Güvenliği

Birkaç dakika içinde sıfır noktasından güvenliğe

Sıradan web uygulaması güvenlik duvarlarının yapılandırılması fazlasıyla zaman alabilir. Ancak Barracuda WAF-as-a-Service full özellikli ve bulut tabanlı uygulama güvenliği sistemiyle bu tabuları yıkar. Yalnızca birkaç dakika içinde bütün uygulamalarınızı gelebilecek tüm tehditlerden koruyan BT'yi dağıtın, yapılandırın ve eksiksiz bir şekilde üretime koyun.

Esneklik ile sadelik

Barracuda WAF-as-a-Service, 5 adımlı dağıtım sihirbazı, önceden oluşturulmuş şablonları, gezinmesi kolay kullanıcı arabirimi ve sınırsız kural kümeleriyle size benzersiz bir kolaylık sağlar.

Büyük ölçüde ölçeklendirilebilir ve küresel olarak kullanılabilir

Azure sertifikalı Barracuda WAF-AS-A-Service, tüm uygulamalarınızı korumaya hazırdır. Azure'un kapsamlı global varlığından ve kaynak esnekliğinden yararlanarak veri yerleşimi ve kullanılabilirlik ihtiyaçlarını her zaman karşılar.

Sınırsız (Standart maliyetle sınırsız kullanılabilen) DDoS koruması dahildir

Barracuda WAF-AS-A-Service, uygulamalarınızı kesintilerden korumak ve kesintisiz kullanılabilirlik sağlamak için tam spektrumlu L3-L7 DDoS koruması (volümetrik ve uygulama) içerir.

Beş kolay adımda eksiksiz uygulama güvenliği elde edin.

Barracuda WAF-AS-A-Service size tam kontrol sağlar. 5 Adımlı dağıtım sihirbazı ve önceden yapılandırılmış kural kümeleriyle hızlı ve kolay bir şekilde çalışmaya başlayın. Alternatif olarak, seçtiğiniz belirli uygulamalara kendi özel kural kümelerinizi oluşturup, ince ayar yaparak ve uygulayarak daha pratik bir yaklaşım da benimseyebilirsiniz. Her iki durumda da, WAF-as-a-Service bütünsel olarak bakıldığında (totalde) uygulama güvenliğini sağlamak için size eksiksiz özellikler ve yetenekler dizisi sunar.
Wallix Bastion
Wallix Bastion

API'lerinizi ve mobil uygulamalarınızı koruyun.

Modern uygulamalar giderek birbirine bağlı hale geliyor ve daha fazla API'yi saldırılara açık hale getiriyor. Barracuda WAF-AS-A-Service, REST API'leri ve API tabanlı uygulamalar dahil tüm saldırı yüzeyinizi korur. API Discovery özellikleri, API için gerekli kural kümelerini otomatik olarak oluşturmak için API tanım dosyalarınızı kullanarak yönetici ek yükünü azaltır. Barracuda WAF-AS-A-Service, ayrıştırıcı ve DDoS saldırılarına karşı koruma da dahil olmak üzere hem XML hem de JSON API'leri için koruma sağlar.

Günümüzün en sofistike robotlarını uygulamalarınızdan uzak tutun.

Gelişmiş kötü amaçlı botlar, standart algılamalardan kaçınmak için gerçek insan kullanıcılarını taklit eder. Bununla birlikte, meşru botları engellemek de işinize zarar verebilir. Bu nedenle her iki savunma da hem meşru hem de kötü amaçlı botları birbirinden hem de insan kullanıcıları gelişmiş botlardan ayırabilmelidir. Barracuda WAF-AS-A-Service, kötü amaçlı ve gerçek kullanıcıları taklit eden botları tespit edebilme ve engelleme yeteneğini sürekli olarak geliştirmek için makine öğrenimini kullanan Gelişmiş Bot Koruması sunarken, meşru kullanıcı ve bot trafiğinin minimum etkiyle devam etmesine olanak tanır.
Wallix Bastion
Wallix Bastion

Ek ücret ödemeden gelişmiş DDoS koruması alın.

Sınırsız DDoS koruma özellikleri, uygulama tehditlerinin tüm kapsamını engelleyerek içinizin tamamen rahat olmasını sağlar. Yalnızca bu OWASP'nin en önemli on güvenlik açığından çok daha fazlasıdır. Diğer çözümlerin aksine, WAF-AS-A-Service, işletmenize bağlı uygulamaların kesintisiz kullanılabilirliğini sağlamak için tam spektrumlu Layer-3 – 7 DDoS koruması da sağlar. Ve bunun sınırsız olduğunu söylemiş miydik? Aynen doğru. Kapsamlı DDoS koruması ek ücret ödemeden WAF-AS-A-Service ‘in içinde yerleşik olarak bulunur.

Otomatik olarak güvenlik açıklarını bulun ve düzeltin.

Karmaşık dağıtımlar, uygulamalar için sıklıkla olan güncellemeler ve yeni uygulamaların hızlı dağıtımı güvenlik açıklarını kolayca ortaya çıkarır. Barracuda WAF-as-a-Service, tüm dağıtımınızı güvenlik açıklarına karşı sürekli olarak izlemek için gelişmiş güvenlik açığı tarayıcımızdan yararlanır. Halen geliştirilmekte olan uygulamalarda bile güvenlik açıkları bulduğunda, bunları otomatik olarak veya tek bir tıklatmayla onarabilir. Güvenlik açığı bulma ve düzeltmenin ayrıntılı raporlaması, uyumluluğu göstermenize yardımcı olur.
Wallix Bastion
Wallix Bastion

Güçlü raporlama özelliklerinden yararlanın.

Hızla çoğalan düzenleyici çerçeveler ve veri gizliliği koruma kuralları dünyasında, uyumluluğu sağlamak ve göstermek, her zamankinden daha fazla kaynak tüketen ağır ve devam eden bir süreç olabilir. Barracuda WAF-AS-a-Service, otomatik olarak ayrıntılı günlükler oluşturur ve isteğe bağlı özelleştirilmiş raporlar sağlayarak yasal düzenlemelere uygunluğun gösterilmesini kolaylaştırır. Ayrıca, uygulama trafiğine ve kullanıcı davranışına yönelik ayrıntılı görünürlük, stratejik planlamaya kılavuzluk etmek için kullanabileceğiniz değerli ve eyleme geçirilebilir bilgiler sağlar.

Barracuda WAF-AS-A-Service sertifikalıdır.