DMZ Bilişim Teknolojileri - PAM, EPM, MFA, IDAAS

PAM, EPM, MFA, IDAAS

DİJİTAL DÖNÜŞÜMÜ KORUYUN

BT’niz nerede olursa olsun dijital dönüşümünüzü koruyun.

Güvenli Bir Dijital Gelecek

İş faaliyetleri hızlı ve teknoloji ise daha da hızlı bir şekilde gelişir. Uzaktan çalışan kullanıcılarınız için nerede olurlarsa olsun, hatta bulut platformunda bulunsalar dahi güvenli uzak bağlantıyla dijital dönüşümünüzü güvenle sağlayın.

Cdozer

Uzak Erişim

Çalışanların verimliliğini düşürmeden BT varlıklarınıza erişimi güvenli hale getirin. Kimin, neye erişebileceğine hâkim olurken eksiksiz bir güven ile uzaktan erişimi etkin hale getirin.
Cdozer

Bulut Güvenliği

Bulut platformu, işletmelerin hassas verilerini nasıl depoladığına, ne kadar veri depoladığına, özel, umumi, hibrit bulut ortamlarında bulunan yeni sanal veri barındırma yöntemleriyle veriye nasıl ulaşılacağına göre şekillenmiştir. İşletmeler, sistemlerini buluta taşırken koruyabilmeli ve yönetebilme seçeneğine sahip olmalıyken veriye ve kritik uygulamalara erişebilmelidir.
Cdozer

DevOps

Güvenlik DevOps’un yüksek hızlı dünyasında arka planda kalamaz. WALLIX ile mevcut ayrıcalıkları ortadan kaldırın, otomatik ayrıcalıklı erişim yönetimi ile hassas olan iş akışlarını engellemeden güvenli işlem yapın.
Cdozer

Robotik İşlem Otomasyonu (RPA)

RPA üretimi akışkan hale getirir, düzenlemeler ve standartlarla uyumlu hale getirir ve performansı arttırır. Saldırı alanını koruyarak, veri sızıntısını önleyerek ve güvenliğinizi akışkan hale getirerek dijital olan geleceği teminat altına alın.

DİJİTAL DÖNÜŞÜM GÜVENLİK ÇÖZÜMLERİ

PAM

Sıfır güven ortamı oluşturun ve PAM & PEDM riskleri azaltın

EPM

EPM ile ağ dışındaki Endpoint cihazlarda dahi etkin koruma edinin

IDAAS

IDAAS ile kullanıcıların iş uygulamalarına erişimini basitleştirin ve güvenli hale getirin

MFA

Kullanıcılarınızın kimliklerini doğrulayın ve güçlü MFA ile erişimi güvenli kılın