DMZ Bilişim Teknolojileri - Risk Yönetimi & Güvenlik

ZTNA (Sıfır Güven Ağ Erişimi)

Risk Yönetimi & Güvenlik

BT risk yönetimi basitleştirilmiş ve güçlü bir güvenlikle başlar

Siber Güvenlik Risk Yönetimi

İşiniz, BT sistemlerinin devamlı şekilde çalışmasına bağlıdır. En hassas sistemlerinizin sürekliliğini ve üretkenliğini hem dışarıdaki hem de içerideki kullanıcılarınızdan koruyun.

Erişim yönetimi güvenlik, huzur, azaltılmış ayrıcalıklı erişim riski ve çalışanlarınızın nerede olursa olsun güvenli ve etkin bir şekilde korunmasını sağlar.

Cdozer

Sıfır Güven İlkesiyle Siber Güvenlik

Güvenliğe sıfır güven, sıfır ayrıcalık ilkesiyle yaklaşın – Hangi kullanıcının kaynaklarınıza eriştiğini ve bu erişim sırasında neler yaptığını kapsamlı erişim yönetimiyle eksiksiz olarak bilgi sahibi olun.
Cdozer

İç Tehdit

Veri sızıntılarının %74’ü iç tehditlerden ötürü oluşmaktadır ve en güvenilir çalışanlar dahi risk oluşturmaktadır. Kullanıcıların hesap verebilir durumda olmasını sağlamanın yanında iç ve dış kullanıcıların oturum ve ayrıcalıklarını yönetin.
Cdozer

Doğru Zamanda

Doğru zamanda PAM bir hesabın sahip olduğu ayrıcalıkların geçerli olduğu süreyi kesin hatlarla kısıtlar ve böylece saldırı alanını ve riski boyutunu daraltır.

WALLIX Bastion Ayrıcalıklı Erişim Çözümü, Ayrıcalıklı Oturum Yönetimi ile Ayrıcalıklı Yükseltme ve Yetkilendirme (PEDM) çözümlerini birlikte sunar. Uçtan uca Sıfır Ayrıcalık yaklaşımı sayesinde gruplardaki kişiler için doğru zamanda erişim özelliği ile ilişkili hesaplarla belirli zaman dilimleri için erişim sağlayabilirsiniz.

Risk Yönetimi Çözümleri

PAM

Sıfır güven ortamı oluşturun ve PAM & PEDM riskleri azaltın

EPM

EPM ile ağ dışındaki Endpoint cihazlarda dahi etkin koruma edinin

IDAAS

IDAAS ile kullanıcıların iş uygulamalarına erişimini basitleştirin ve güvenli hale getirin

MFA

Kullanıcılarınızın kimliklerini doğrulayın ve güçlü MFA ile erişimi güvenli kılın