DMZ Bilişim Teknolojileri - Kimlik ve Erişim Yönetimi

Kimlik ve Erişim Yönetimi

WALLIX Inside: Tümleşik Teknolojiler

Çözümleriniz için Tasarlanmış Siber Güvenlik

WALLIX Identity ve Access Management teknolojileriyle çözümlerinizin güvenliklerini arttırın

WALLIX güvenli dijital dönüşüm ve veri koruma konuları ile ilgili tüm öğeler için siber güvenlikteki uzmanlığını ortaya koyar. WALLIX Inside, siber güvenlik servisleriyle entegre üst düzey çözümleri tasarlayabilmek için bir etkinliğin veya paylaşımın belirli bölümlerini etkinleştirir. Siber güvenlik ve WALLIX Inside markası, işinin değerini artırmak isteyen kullanıcılara rakiplerin karşısında sunulabilecek özelliklerden birisidir.

WALLIX Inside ile İşinize Kapsamlı Güvenlikle Beraber Odaklanabilirsiniz

Teklifinizin değerini arttırın ve pazarın siber güvenliğin zorluklarını göstererek anahtar projelerde elenme riskini ortadan kaldırın

Müşterinizin işinize olan perspektifini değiştirin; çözümlerinizde ve işinizde siber güvenliği her zaman işin içine kattığınızı gösterin

Ürün portföyünüzü sertifikalı ve patentli çözümlere sahip WALLIX uzmanlığına güvenerek genişletin

Teknolojilerin insanların hizmetinde olduğu sorumlu bir dijital kültürün oluşturulmasına katkıda bulunarak verilerin korunması ve etik yönetimi taahhüdünde WALLIX'e katılın.

Cdozer

Fives WALLIX Inside ile Endüstri 4.0 Güvenliğini Arttırır

Fives CortX IoT çözümü, endüstriyel sistemlerin üretkenliğini optimize etmek ve bakımlarını kolaylaştırmak için üretilen verileri toplamak ve analiz etmek için bir fabrikanın üretim ortamını bir dizi iş uygulamasına bağlar.

WALLIX Inside, gelişmiş bağlantı parolaları güvenliği sayesinde Fives CortX Ağ Geçidindeki verileri korur.
Cdozer

Tasarım ile Siber Güvenlik ve Veri Koruma

Otomasyon mühendisleri, enerji uzmanları, servis sağlayıcılar için - WALLIX Inside ile yenilik yapın ve etkileşim kurun. Tam erişim kontrolü ve güvenliği, parola koruması, uygulama koruması ve daha fazlasını sağlamak için çözümlerinize siber güvenlik ve veri koruması ekleyin.