DMZ Bilişim Teknolojileri - Güvenlik Duvarı

Güvenlik Duvarı

Sophos Güvenlik Duvarı

Güçlü Koruma ve Performans

Donanım Bulut Sanal

Xstream Koruma

Sophos Güvenlik Duvarı’nın Xstream mimarisi sizin en yeni tehditlere karşı korurken önemli SaaS, SD-WAN ve bulut uygulamaları trafiğinizi hızlandırır.

 • ⦁ TLS 1.3 Şifre Çözme

  Hızlı ve etkin TLS inceleme özelliği ile en son kapsamlı istisnai durumları içeren standartları sağlarken kör noktanız kalmasın. Bunun yanında işaretle-tıkla şeklinde çalışan kural oluşturma araçları ile işleriniz daha kolay.

 • ⦁ Derin Paket İnceleme

  Yüksek performanslı veri akışına yönelik derin paket inceleme özelliğinin yanında yeni nesil IPS, web koruma, uygulama denetimi, derin öğrenme ve Sophos Labs tarafından desteklenen sandboxing ile en son fidye yazılımlarını durdurun.

 • ⦁ Uygulama Hızlandırma

  Saas, SD-WAN ve bulut trafiğinizi Xstream Fastpath ile performansınızı optimize ederken VoIP, video ve diğer güvenilir uygulamalarınızı otomatik olarak hızlandırın.

Güçlü Performans

XGS serisi, günümüzde ihtiyaç duyduğunuz kapsamlı, dağıtık ve şifreli ağlara yönelik, ödediğiniz her kuruşu hak eden Xstream performansı sizlere sunar.

 • ⦁ Xstream ile Güçlendirildi

  Donanım seviyesinde önemli SaaS, SD-WAN ve bulut trafiğinizi hızlandırıp ve yükünüzü azaltırken TLS ve derin paket inceleme işlemlerini Xstream Akış İşlemcisi ile yüksek performans ile çalıştırır.

 • ⦁ Yüksek Hızlı Bağlantı

  Yüksek hızlı bakır, fiber, PoE ve WiFi gibi geniş yelpazedeki eklenti seçeneklerini kullanarak güvenlik duvarınızın esnekliğinden faydalanın.

 • ⦁ Amaca Yönelik Performans

  Çift işlemci mimarisi, cömert bellek miktarı ve yüksek performanslı katı durum diskleriyle sınırları zorlayan işlemleri bile Sophos güvenlik duvarınızla üstesinden kolaylıkla gelebilirsiniz.

Güvenlik Duvarında Son Nokta

Ağınıza uyum sağlayabilen bir güvenlik duvarı edinin, ağınızı güvenlik duvarınıza göre uyarlamayın. Sophos Güvenlik Duvarı, size özel olan ağ yapınıza uygun özellik ve esneklik katar.

Kurumsal Koruma

Görünürlük, Koruma ve Yoğun Çalışan Ağlar İçin Performans

Sophos Güvenlik Duvarı kurumsal düzeyde korumayı, rakipsiz görünürlüğü ve günümüzün yüksek performans isteyen dağıtık ağlarına yönelik esnekliği sağlar.

Hepsi Bir Arada Güvenlik

Birleştirin, Basitleştirin ve Kapsamlı Koruma için Tasarruf Edin

Sophos Güvenlik Duvarı hem kolay yönetilebilirliği hem de rakipsiz değeriyle size en iyi bütünleşik yönetim koruması sunar.

Eğitim Kurumlarına Koruma

Güçlü Uyumluluk, Basit Yönetim, Uygun Fiyat

Eğitimci ve öğrencilerinizi korumak için tüm amaçlara yönelik üretilmiş içerik filtreleme

Perakende Mağaza ve Uzak Ofisler

Daha Önce Mümkün Olduğunu Düşünmediğiniz Şekilde Dağıtık Yapıdaki Ağınızı Birleştirin

Sophos Güvenlik Duvarı, perakende mağazalarınız, endüstriyel yönetim sistemleriniz, SD-WAN ve SD-Uzak Ofisleriniz için benzersiz şekilde basit ama güçlü bir çözümünü ve bütünleşik güvenlik erişimini eksiksiz bir şekilde sizlere sunar.

Endpoint Cihazı Entegrasyonu

Güvenlik Duvarınız ve Endpoint Cihazlarınız Birlikte Çalışsın

Sophos Güvenlik Duvarı, Sophos Endpoint çözümleri ile benzersiz bir şekilde tehditlere otomatik şekilde müdahale edebilmek için Senkronize Güvenlik ile entegre edilmiştir.

Bulut Platformu

AWS, Azure veya Nutanix Bulut Ağlarınızı Güvenli Hale Getirin

Sophos Güvenlik Duvarı popüler bulut platformlarız için çabuk ve kolay kuruluma sahip, optimize edilmiş koruma sağlar.

Sophos Güvenlik Duvarı mevcut teknolojilerinize güvenli, sağlam ve yüksek performanslı çözümler ile katma değer sağlar.

Central Bulut Yönetimi

Sophos Central – Ücretsiz ve Kolay Nihai Siber Güvenlik Bulut Yönetim Platformu

 • ⦁ Hepsini Yönetecek Tek Bir Konsol

  Sophos Central ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, grup güvenlik duvarları dahil tüm Sophos ürünlerinizi yönetebileceğiniz tek bir bulut platformu sunar

 • ⦁ Bulut Üzerinden Raporlama

  Sophos Central bulut platformunda güvenlik duvarı günlük kayıtlarınızı, sizlerin bilgisayar ağınızı analiz ederek görünür hale getiren esnek raporlama araçları sunar

 • ⦁ Zahmetsiz Kurulum

  Sophos Central ile güvenlik duvarınıza dokunmadan kurulum yapmanıza olanak sağlar

GÜVENLİĞİNİZİ SENKRONİZE HALE GETİRİN

Sophos Güvenlik Duvarı ekosistemi ağınızı, güvenliğinizi daha kapsamlı bir şekilde koruyabileceğiniz kendine has ve güçlü faydalar sağlar ve takımınızda itici bir güç haline gelir.

See how Synchronized Security benefits your business.

 • ⦁ Güvenliğinizi Senkronize Edin

  Sophos Güvenlik Duvarı, ZTNA ve Intercept X çözümlerinizle birlikte Sophos ekosistemi içinde size inanılmaz bir görünürlük, koruma ve müdahale sağlarken MTR, XDR ve senkronize güvenlik gibi özelliklerden faydalanmanızı sağlar.

 • ⦁ Ağınızı Genişletin

  , bulut ve VPN güvenlik erişim çözümlerinizle entegre olarak nerede ve nasıl olursa olsun kolay ve bütçenize uygun bir şekilde güvenlik sağlar

 • ⦁ Çalışanlarınızı Verimli Hale Getirin

  Senkronize güvenlik ve Sophos Central birlikte Sophos Güvenlik Duvarı ekosistemi ile önemli miktarlarda zamanınızdan, emeğinizden ve kaynaklarınızdan tasarruf etmenizi sağlar

AĞINIZA UYUM SAĞLAR

Sophos Güvenlik Duvarı, donanımın yanında bulut, sanal ve yazılımsal kurulum seçenekleriyle her tipte bilgsayar ağına uyum sağlar.

XGS Serisi

Sophos Güvenlik Duvarı, WiFi, mobil, bakır ve fiber arayüzleri içeren LAN, WAN ve kablosuz bağlantı ihtiyaçlarınız için yüksek performanslı donanımları modüler bağlantı seçenekleri sunar

Bulut, Sanal ve Yazılımsal

Sophos Güvenlik Duvarı, Nutanix, AWS ve Azure platformları gibi popüler tüm sanallaştırma platformlarını desteklemektedir. Ayrıca herkese açık, özel ve hibrit bulut platformlarınız için yazılımsal olarak da kurulabilir.

SD-WAN ve Edge

Sophos’a özgü kurulumu basit SD-RED uzak bağlantı cihazlarıyla ağınızı genişletirken zahmete girmeyin. Esnek ZTNA, SD-WAN ve VPN bağlantı seçenekleriyle herkes, istediği zaman bağlantı kurabilir.