en tr

AP MeshCam™

İkisi bir arada olan bu üründe 11ac kablosuz access point ve IP gözetleme kamerası entegre edilerek, ultra hızlı mesh Wif-Fi ve temiz bir gözetim basit, yerden tasarruf sağlayan tasarımı ile ölü bölgeleri, güvenlik altına alınmamış bölgeleri ortadan kaldıraran daha güvenli ve daha akıllı lokasyonlar sağlar.

  • 11ac ile 867 Mbps’ye kadar donma yaşatmayan bağlantı sağlar
  • Tek cihaz, tek kurulum, tek kablolama kurulumu basitleştirir
  • 1920x1080 çözünürlüğünde HD görüntü ve 20 metreye kadar gece görüşü sağlar
  • Tek başına ya da merkezi olarak yönetilebilir
Model Frequency Max. Data Rate Antennas Resolution IR Illumination Range
EWS1025CAM

Neutron Mesh Surveillance System

2.4 & 5 GHz 867 & 300 Mbps 4 x 5 dBi Omni (Internal) 1920 x 1080 65 feet

Her Daim Wi-Fi ve Güvenlik ile Her Köşeyi Kapsayın

En uzakta noktalarda bulunan ölü bölgeleri, sizin için önemli ne varsa her daim Wi-Fi ve güvenlik ile bertaraf edin. Basitleştirilmiş tek çözüm ile kristal berraklığında video ile güçlü kablosuz mesh teknolojisini tek elden edinin.

Tüm Alan Güvenliği için İç Mekanları Görüntüler

20 metreye kadar düşük ışık ya da tamamen karanlık bir ortamda şüpheli aktiviteyi görüntüleyin. 1920x1080p sensör ve 120 derece geniş açılı lens ile geniş alanlarda yüksek çözünürlüklü görsel elde edin. Hareket ya da ses duyarlı kayıt seçenekleri ile sorun daha başlarken tespit edin.

Enjoy Smooth, Buffer-Free 11ac Speeds

Get smoking-fast 11ac Wi-Fi and smooth, buffer-free 4K Ultra HD video streaming and rapid file loading. The AP MeshCam’s high-speed, dual-band performance reaches speeds to 867 Mbps on 5 GHz and rates to 300 Mbps on the 2.4 GHz frequency band, ensuring ample capacity for all your digital needs.

Basit Kurulum ve Kablosuz Mesh ile Optimize Bağlantı

Mesh’in akıllı algılama teknolojisi ile cihazları hızlıca eklerken AP’ler arasındaki bağlantı yollarını optimize edin. Bağlantı kaybı olduğunda cihazlarını otomatik olarak yeniden bağlantı sağlasın. Güçlü erişim, daha iyi bağlantı hızı ve duvardan duvara kapsama için daha az sayıda cihaz anlamına gelir.

PoE Özelliği ile Kablolama Zorluklarını, Kurulum Süre ve Masraflarını Azaltın

Güç kaynağından 100 metreye kadar 802.3at/af PoE ya da DC güç ünitesi ile birlikte tek ethernet kablosu ile AP MeshCam’lerinize enerji sağlayın. Uzun kablolama uygulamalarına imkan tanımayan giriş koridoru, merdiven boşluğu ve lobilerde mesh network modülünü kullanın.

Çok Sayıda Kamerayı Kolayca Görüntüleyin ve Yönetin

Video yönetim yazılımı ile 16 kadar kamerayı görüntüleyin, kaydedin ve izleyin. Kamera kurum ve yapılandırmalarını kolaylaştırın, lokasyon haritalarını oluşturmak için bina kat planlarını içe aktarın ve tüm network’ünüzü lokalden ve uzaktan kolayca görüntüleyin.

Video İzleme ve Kamera Yönetimini Uzaktan Yapın ve Alarm Bildirimleri Alın

EnVMS™ Mobil uygulaması ile canlı video izleyin ve kameranızın kayıt özelliğini yönetin. Yapılan eylemleri sese ya da harekete duyarlılık seçenekleri ile anında bildirimlerle mobil cihazınıza iletilmesini sağlayın. EnVMS ile AP MeshCam’lerinizi izleyin ya da masaüstü bilgisayarınızda Video Management yazılımı ile daha fazla denetim özelliğiyle kontrol edin. EnVMS’yi App Store®’da ya da Google Play™ mağazalarında bulabilirsiniz.

Özel Kapsama Alanı Belirleyin

Belirlediğiniz alanlarda kayıt amaçlı etkin kapsama alanı oluşturun veya kameraların görüş alanı içinde giriş ve pencerelerde harekete duyarlı bölgeler oluşturun. Her bölgede daha geniş kontrol için hassaslığı arttırın, ses ve harekete duyarlı alarmlar oluşturarak eylem sırasında e-posta bildirimi alın.

Esnek Kurulum ve Ölçeklenebilir Yönetim Seçenekleri

İhtiyaçlarınıza göre AP MeshCam’inizi stand-alone, client bridge olarak yönetin ya da merkezi olarak çok sayıda ürün için yönetim sağlayın. Neutron Switch ile yerinde ya da yüzlerce cihazı lokalden, uzaktan veyahut bulut tabanlı servis seçeneği ile ezMaster yazılımı üzerinden yönetin. Zengin raporlama, analiz seçenekleri ile yönetim yaparken lisanslama ya da abonelik ücreti gibi şeylerle kaynaklarınızı harcamayın, tamamen ücretsiz bir şekilde yönetin.

Mesh Gözetim Kamerası

Dünyanın ilk hibrid access point kamerası. Gözetim hiç bu kadar kolay olmamıştı.