en tr

Network Switches

Yönetilebilir Gigabit Smart Switch'ler

Neutron Managed Gigabit PoE+ Network Switchler hızlı ve güvenilir özellikleri ile birlikte basitleştirilmiş network yapılandırması, görüntüleme ve güçlü yönetim seçenekleri sunar. Her switch çok özellikli Layer 2 platformunda 50 adet Neutron EWS Access Point’i yönetim kapasitesine sahiptir.

  • Bütünleşik network yönetim araçları
  • SFP slotlu, çok özellikli Layer 2 switch
  • Network topolojisi, görüntüleme ve e-posta alarmları
  • Ücretsiz lisanslı network yönetim yazılımı
Model GigE Portları SFP Portları Güç Tüketimi Switch Throughput Kapasitesi Desteklenen EWS AP Sayısı
EWS1200-52T

48-Port Managed Gigabit Switch

48 4 54.02W 104 Gbps 50
EWS1200-28T

24-Port Managed Gigabit Switch

24 4 24.48W 56 Gbps 50
EWS1200D-10T

8-Port Managed Gigabit Switch

8 2 6.9W 20 Gbps 50


Basitleştirilmiş Network Yönetimi

Switch üzerinde bulunan bütünleşik web arayüzü aracıyla network yönetimi, görünürlük ve sorun giderme özelliklerine lokalde sahip olun. Ön tanımlı eylemlere ait bildirimleri e-posta ile alın.

Derinlemesine Network Topolojisi ve Sorun Giderme

Network Topology View altyapınız üzerinde işlem yapan cihazlara ait ilişkileri otomatik olarak network kurulumu üzerindeki haritasını çıkarır. Sorun giderme modülü otomatik takip yapar ve Topology View özelliğine sahip QuickLink üzerinden doğrudan diğer EWS switch’lerin arayüzlerinin yönetim arayüzüne erişim sağlar.

Yüksek Performanslı Gigabit & Özel SFP Slotları

Network üzerinde bulunan cihazlara yönelik güvenilir Gigabit erişimi sağlar ve iletişim sırasında oluşan kesintilere sebebiyet veren gecikmeleri önler. Fiber transceiver desteğine sahip Gigabit SFP slotları ile Ethernet kablolama limitlerini arttırabilirsiniz.

Çok özellikli Layer 2 Anahtarlama (switching)

Her switch multicasting trafiği azaltan, port engellemeyi ve forwarding işlemlerini hızlandıran ve load balance özelliği ile bant genişliğinizi arttıran güçlendirilmiş Layer 2 özellikleri sunmaktadır. Ürünleri konumlandırdığınız yerlerde bant genişliği ihtiyacının arttığı veya azaldığı yerlere yönelik düzenlemeler yapabilirsiniz.

Ses & Video Hizmetlerini Pürüzsüz Olarak Kullanın

802.1Q VLAN ile şirket bölümlerinde ya da trafik tiplerinde network’ünüzü bölümlere ayırın. 802.1p Hizmet Sınıfı (Class of Service – CoS) ile temiz, kesintisiz ses ve video dağıtımı için bant genişliği yoğunluğunu ve zamana duyarlı verilerinizi VoIP ve video trafiğiniz üzerinde önceliklendirin.

Bütünleşik Araçlarla Yerel Kablosuz AP Yönetimi

Pahalı AP lisansları veyahut abonelik ücretleri olmaksızın yerel subnet üzerinde bulunan aynı zamanda 50’ye kaar Neutron EWS AP’lerinizi bütünleşik araçlarla hızlıca bulun, yapılandırın ve yönetin. Topoloji görüntüleme özellikli QuickLink ile network’ünüz üzerinde bulunan EWS switch’lerin yönetim arayüzüne kolayca erişin.

ezMaster ile Kablolu ve Kablosuz Network’ünüzü Merkezi Olarak Yönetin

Lisanslama ve abonelik ücretleri ödemeden cihazları konumlandırdığınız yerin büyüklüğüne bakmadan network’ünüz üzerinde bulunan yüzlerce EWS cihazlarınızı merkezi olarak yönetin. Ayrı network’ler üzerinde tek bir konsol üzerinden izleyin ve operasyonel etkinliğinizi arttırın.