DMZ Bilişim Teknolojileri

Kalite Politikası

Uyguladığı metodoloji, sunduğu kaliteli, güvenilir ürünleri ve nitelikli insan gücü ile bilişim sektöründe öncü bir kuruluş olan DMZ Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti.;

  • Bilişim sektöründeki gelişmeleri yakından izleyerek, müşterilerinin beklentilerine ve gereksinimlerine en uygun ürünler ve çözümler sunmayı,
  • Teknolojik bilgi birikimini, gelişen insan kaynakları ve deneyimi ile birleştirip, profesyonel olarak ulusal ve uluslararası platformlarda hizmet vermeyi,
  • Çözüm odaklı ve müşteri memnuniyeti esasına dayalı yaklaşımı ile kesintisiz teknik destek sunmayı,
  • Kalite Yönetim Sistemi koşullarına uymayı, müşteri ve çalışanlarından aldığı geribildirimle sistemi sürekli iyileştirmeyi,
  • Firma olarak tüm faaliyetlerimiz ile ekolojik dengeye zarar vermemeyi,
  • Yasal yükümlülüklerimize ve yürürlükteki tüm mevzuatlara uymayı,
  • Sektöründeki teknolojik yenilikleri risk odaklı olarak takip ederek, yönetim kadromuz ve eğitimli çağdaş personelimizle, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini yönetim sistemi şartlarına uygun olarak karşılamayı Kalite Politikası olarak benimsemiştir.

Kalite Yönetim Stratejimiz

DMZ Bilişim Teknolojileri Tic. Ltd. Şti. Kalite Politikası şirketimizin temel kalite stratejisi, Dünya’ da ve ülkemizde hızla gelişen bilişim teknolojilerine paralel olarak oluşan ulusal ve uluslararası bilişim standartları ve serbest piyasa ekonomisi kuralları çerçevesinde iş ve hizmet üretiminde verimlilik ve kaliteyi ön plana çıkararak, piyasada rekabet edebilecek bir kuruluş haline gelmektir.

Şirketimizin her kademede görev yapan tüm personeli ile birlikte oluşturduğu yönetim sisteminin hedefi, belirlenen politika ve stratejiler doğrultusunda sürekli gelişime açık dinamik bir yapıya sahip olmaktır.

Böylece, dinamik bir yönetim yapısına kavuşacak olan şirketimiz, hızlı bir şekilde gelişen teknolojiye, yeniliklere kolaylıkla uyum sağlayacaktır. Böylelikle bu teknolojik yenilikleri müşterilerimize en hızlı ve kullanışlı bir şekilde sunarak çözümler uygulamaktayız.

Şirketimizin varoluş nedeni olarak gördüğümüz, kaliteli hizmet, aynı zamanda şirketimizin devamlılığı için vazgeçilemez bir prensip olarak kabul edilmiştir. Bu doğrultudaki temel stratejimiz ise uluslararası standartlarda kaliteli projeler gerçekleştirerek uzun vadeli ve ihtiyaca yönelik çözümler sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktır.

Kaliteli hizmetin sunulabilmesi için, hizmet verimliliğin yüksek olması ve bunun da ancak personel mutluluğunun sağlanması ile gerçekleşebileceğinin farkındayız. Bu sebeple hizmetin istenilen kaliteye ulaşılmasında uygun bir çalışma ortamı yaratılarak her kademedeki personelin mutluluğunun sağlanması ve iş heyecanının arttırılması sağlanmaktadır.

Böylelikle, çalışan tüm personelin fiziksel-zihinsel performansının gelişiminde süreklilik sağlayacağı gibi sisteme entegre olmalarını sağlayarak, motivasyonlarının artmasına imkan verecektir.