DMZ Bilişim Teknolojileri - Solidway Networks

Solidway Networks

Zamanbaz

Solidway Networks Nedir?

Solidway Networks küçük, orta ve kurumsal işletmelerin global iletişim ağ ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Solidway Networks, gelişmiş network ürünlerinin ve veri iletişim çözümlerinin tasarım, üretim ve pazarlamasında küresel çapta büyümeyi hedefleyen tamamı alanında uzman kadro tarafından her ölçekteki işletmenin network ihtiyaçlarına yönelik çözüm üretme amacıyla, ülkemizin önde gelen yazılım şirketi Inforelics A.Ş çatısı altında tamamen yerli AR-GE ile geliştirilmiş bir markadır.

RAKİPSİZ PERFORMANS VE ÇEKİM GÜCÜ

Access Point

Solidway, müşteri deneyimini daha iyi hale getirmek ve personel verimliliğini arttırmak üzere tasarlanmış hızlı, güvenli ve güçlü Wi-Fi garantisi sunmaktadır. Solidway ’in kurumsal erişim noktaları, kablosuz LAN denetleyicileri 802.11ac Wave 2 gibi üstün yenilikler ve her büyüklükteki organizasyon için son derece koruyucu güvenlik sunar.

NEDEN SOLIDWAY SWITCH?

Switch

Solidway switchler tak-çalıştır, Web Yönetilebilir, L2+ ve L3 seviyelerinde rakiplerine kıyasla oldukça fazla geniş ürün yelpazesi ve PoE güç bütçesi sunuyor.

ZENGİN & KULLANIŞLI

Network Aksesuarları

Solidway, ağ çözümlerinize son dokunuşu yapacak zengin ve kullanışlı aksesuarlara sahiptir. 1G/10G/40G modüller, PoE Injectörler ve stack kablolar için lütfen bizimle iletişime geçin.