DMZ Bilişim Teknolojileri - Sophos Sunucu Güvenliği

Sophos Server

Rakipsiz Sunucu Koruması

Koru Keşfet Kontrol Et

Bulutta, lokalde ve hibrid çalışan sunucu ortamlarınızı koruyun.

İleri Düzey Zararlı Yazılımları Durdurun
Fidye yazılımı, sistem açıklarından yararlanan saldırılar ve sunuculara yönelik zararlı yazılımlar gibi en son tehdit tiplerini güçlü derin öğrenme teknolojimiz ile engelleyebilirsiniz.

Gizlenmeye Çalışan Saldırıları Yakalayın
Sorunları proaktif olarak arayın, saldırının nasıl gerçekleştiğini anlayın ve vakalara otomatik şekilde müdahale edin.

Sunucularınızı Kilitleyin
Sunucunuz üzerinde neyin çalışıp çalışmayacağına siz karar verin. Sisteminize yönelik yetkisiz erişim teşebbüslerinden bildirimlerle anında haberiniz olsun.

Hepsi Bir Arada Sunucu Koruması

Hepsi Bir Arada Sunucu Koruması

Intercept X for Server, sektöründe öncü ve kaliteli korumayı sunuculara yönelik özel koruma tekniklerinin entegre edilmesiyle sağlar.

Bilinmeyen Tehditleri Durdurun

Derin öğrenme teknolojisi, makine öğrenmesinin ileri düzeyde bir formudur. Bu teknolojiyle daha önceden fark edilmemiş zararlı yazılımları tespit edebilirsiniz.

Sunucu Açıklarından Yararlanan Zararlıları Durdurun

Açıklardan yararlanan teknikler işletmelerin sunucularına sızmak için kullanılır. Intercept X for Server, bu açıklardan yararlanan yazılımları exploit prevention teknolojisi ile önler.

Fidye Taleplerin Boyun Eğmeyin

Fidye yazılımlarına karşı koruma teknolojimiz, fidye yazılımlarının sunucu dosyalarına yönelik şifreleme girişimini durdurur ve dosyalarınızın en baştaki temiz halini geri getirir.

Korsanları Engelleyin

Kullanıcı bilgisi çalmak, bilgisayar ağı içinde yanal hareketler yapmak ve ayrıcalık hırsızlığı yapmak için kullanılan gerçek zamanlı korsanlık tekniklerini engeller.