DMZ Bilişim Teknolojileri - Useroam

Useroam Hotspot & Reporting

Zamanbaz

Useroam Hotspot & Reporting Nedir?

Useroam Hotspot Sophos, Cyberoam, FortiGate, Sonicwall, WatchGuard için T.C. kimlik, sms ve sosyal medya doğrulaması sunan bir hotspot sistemidir."

Useroam Hotspot & Reporting 'in Sevilen Özellikleri

  • Useroam Hotspot güvenlik duvarlarınızı 5651 yasasına uygun hale getirir ve misafirlerinizi internet erişimlerini kontrol altına alır.
  • Useroam Hotspot misafir ekranlarının tamamiyle özelleştirebilirsiniz. Arkaplan, logo, renkler ve içerikleri dilediğiniz gibi düzenleyebilirsiniz.
  • Useroam Hotspot T.C. kimlik doğrulama, yabancı kimlik no doğrulama, cep telefonu doğrulaması ile misafirlerinize güvenli bir internet sağlar.
Özellikler

Useroam Başka Neler Yapabilir?

Useroam Hotspot Misafir Kayıt

Useroam Hotspot Misafir Kayıt

Misafirlerinizin Wifi şifresi nedir sorusundan sıkıldınız mı?

Useroam Hotspot otomatik kayıt seçenekleri ile Wifi şifresi nedir sorusunu ortadan kaldırıyor.

Useroam Hotspot Sophos(XG), Cyberoam, Fortigate, Sonicwall, WatchGuard güvenlik duvarlarınız ile birlikte misafirleriniz T.C. kimlik numaralarıyla, yabancı kimlik numaralarıyla, cep telefonu sms doğrulaması ile, sosyal medya hesaplarıyla veya sizin dilediğiniz gibi oluşturabileceğiniz kuponlarla internet erişimi sağlayabilirler.

Useroam Hotspot Özelleştirme

Useroam siz nasıl isterseniz öyle

Useroam 'da misafir kayıt ekranlarını dilediğiniz gibi özelleştirebilir, dilediğiniz kadar dil ekleyebilirsiniz.

Her ekran için farklı farklı özelleştirme yapabilir. Reklam modülleri sayesinde dilediğiniz reklamları misafirlerinize gösterebilirsiniz.

graphic
graphic

Entegrasyon

Misafirlerinizi yormayın,Useroam yazılımlarınıza bağlansın

Useroam kullandığınız programlara entegre olarak kullanıcı bilgilerini okur ve misafirlerinizi yormadan internet erişim hesaplarını açar.

Useroam, dünyada ve ülkemizde yaygın olarak kullanılan Elektra, Fidelio, Opera, Amonra, Sentez gibi birçok otel programı ile entegre olarak çalışabilmektedir. Bu programların veritabanında yer alan bilgileri kullanarak güvenlik duvarı üzerinden önceden belirlenen erişim politikaları ile güvenli bir şekilde internete erişmelerine imkan sağlar. Useroam üzerindeki E-posta toplama seçeneğini kullanarak müşterilerinizin e-posta bilgilerini kayıt altına alabilir, bu adresleri kampanya ve benzeri duyurularınız için kullabilirsiniz. Detaylı raporlama özelliği sayesinde misafirlerinizin internet kullanımları hakkında rapor oluşturabilirsiniz.

SSS

Sıkça Sorulan Sorular

Useroam'u nasıl alabilirim?

Useroam 'u satın almak için +90 (216) 688 84 84 numaralı telefondan veya e-posta adresi üzerinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.
 

Useroam hangi güvenlik duvarlarıyla uyumlu?

Useroam şimdilik Sophos XG UTM, Sonicwall, Cyberoam, Fortigate, WatchGuard güvenlik duvarlarıyla uyumludur. Ancak diğer markalar içinde geliştirmelerimiz devam etmektedir. 

Useroam hangi programlar entegre olabilir?

Useroam izin verilen tüm programlar ile entegre olabilir.Kullandığınız program MySQL,MSSQL,TXT,XML,API,ORACLE ve benzeri veritabanı veya dosya erişimine izin verdiği takdirde Useroam entegre olabilir 

Basic ve Extended için işletim sistemi gerekli mi?

Hayır Useroam kendi işletim sistemine sahip olduğundan size ekstradan bir lisans maliyeti daha oluşmamaktadır. ISO olarak dilediğiniz makine veya sanallaştırma üzerinde kurulum yapabilirsiniz. 

Kurulum Dosyası

Useroam Basic ve Extended sürümü için

Kullanım Kılavuzu