DMZ Bilişim Teknolojileri - WALLIX Authenticator

WALLIX Authenticator

WALLIX Authenticator

Dijital dönüşümü hızlandırmak için güçlü doğrulama

Rakipsiz Güvenlik için Güçlü Doğrulama

WALLIX Authenticator, BT erişimini, uygulamaları ve veriyi korumak için güçlü, çoklu faktörlü doğrulama sağlar.

Cdozer

Sıfır Güven İlkesi ile Güvenlik

Sıfır güven ilkesi, nerede olursanız olun erişim için kimlik kanıtına ihtiyaç duyar. Kullanıcılar için teknik hiçbir kısıtlama getirmeden yetkisiz erişimleri engelleyin, veri sızıntısı ve BT ortamı içinde yanal hareketlerin risklerini azaltın.
Cdozer

WALLIX Solutions Suite ile Kolay Entegrasyon

WALLIX Bastion PAM çözümünü WALLIX Authenticator ile eksiksiz hale getirerek WALLIX Access Manager ile daha güçlü bir uzaktan erişim sağlayın. WALLIX Trustelem SSO platformuyla entegre ederek bağlamsal ve uyarlanabilir doğrulamadan faydalanın.
Cdozer

Güvenli Uzak Erişim

Çalışanlarınızın, iş ortaklarınızın ve iş yüklenicilerinizin nerede olursa olsun kimliğini doğrulayarak oltalama veya diğer saldırı yöntemleriyle parolalarının çalınmalarını önleyin. Uzaktan çalışanlar ve tüm dijital etkileşimler için kullanımı kolay bir güvenlik sağlayın.

WALLIX Authenticator

KULLANICI DOSTU

Sorunsuz, sürekliliği olan ve kullanımı kolay. Kullanıcıya tek noktadan desteğimiz ile herşeyi sizin için hallediyoruz

UÇTAN UCA SERTİFİKALI ÇÖZÜMLER

KVKK (GDPR) ve CCPA gibi düzenlemeler ile tam uyumluluk içinde olun. ANSII tarafından CSPN sertifikalı bütünsel uçtan uca WALLIX güvenlik çözümünü edinin.

INWEBO DESTEKLİ

WALLIX Authenticator InWebo tarafından desteklenmektedir. Dinamik rastgele anahtar teknolojisi ve HSM teknolojisinin entegre çalıştığı bir çözümle tüm uygulamalarınızı güvenlik altına alın.