DMZ Bilişim Teknolojileri - WALLIX Trustelem

WALLIX Trustelem

WALLIX TRUSTELEM

İş gücünüzü iş uygulamalarınızla sorunsuzca sağlayarak güvenli erişim yönetimi edinin

Kullanıcı Erişimini Tekilleştirin, Koruyun ve Basitleştirin

Merkezi bir platformdan iş uygulamalarınıza erişiminizi basitleştirin ve koruyun. Stratejik varlıklarınızı koruyun, verimliliği ve üretkenliği arttırırken, hem sistem yöneticilerinin hem de kullanıcıların deneyimlerini geliştirin.

KİMLİK YÖNETİMİ ÖZELLİKLERİ

Merkezi Dizin

Tek, merkezi bir konumda kolay erişim hakları yönetimi için kimlik kaynaklarını tekil kimlik kaynakçasında toplayın.

 • Active Directory, Azure AD, LDAP dizinleri ve Google G Suite dizinleri için destek
 • WALLIX Trustelem platformuna ihtiyaç duyduğunuz miktar kadar dizini içe aktarma
 • Grup üyelikleri ve özellik filtreleme temelli olarak bütünsel veya parçalı olarak dizinleri içe aktarma
 • Düzgün erişim yönetimi ilkelerini tanımlamak için grup üyelikleri ve kullanıcı özelliklerini içe aktarma

SSO (Single Sign-On – Tek Oturum Açma)

Kullanıcılara SSO ile her uygulamaya erişim sırasında parola ve kullanıcı isimlerini tekrar tekrar girmesini ve her farklı uygulamada farklı bir parola belirleme zorunluluğunu ortadan kaldırın.

 • Kullanıcı panelinde hangi kullanıcının hangi uygulamaya eriştiğini görme olanağı sağlar
 • Entegre Windows Authentication ve X.509 istemci sertifikaları kullanıcı kontrol paneline erişimi login bilgisi formuna ihtiyaç duymadan erişebilmelerini destekler
 • SAML, OpenID Connect, and OAuth protokolleri üzerinden kimlik birliği sağlar
 • Office 365, G Suite, Salesforce ve daha bir çok uygulamayı destekler

MFA (Multi Factor Authentication – Çok Faktörlü Doğrulama)

Her koşulla uyum sağlayabilen bir MFA çözümü olmadığı için farklı kullanıcı gruplarınızın belirli gereksinimlerine uyum sağlayabilmek için MFA mekanizmalarından herhangi birini seçebilirsiniz.

 • Trustelem Authenticator güvenli ve kullanımı kolay güçlü doğrulamaya sahip mobil uygulamadır. Bilgisayar ağı dahilinde Trustelem Authenticator bildirimler alır. Cihaz çevrimdışıyken uygulama 6 haneli bir sayı üretir. Cihazlarını kilitleyen kullanıcılara yönelik parmak izi doğrulaması ya da dört haneli PIN kodu uygulaması mevcuttur.
 • SMS ile Tek Kullanımlık Parola (OTP) doğrulama birçok kullanıcının bildiği basit ve pratik bir çözümdür.
 • FIDO 2 güvenlik aygıtları USB veya NFC fiziksel anahtarı ile temelli Webauthn protokolü üzerinden çok faktörlü doğrulamayı kullanabilir WALLIX Trustelem ANSSI sertifikalı cihazları dahil tüm FIDO-2 uyumlu cihazları destekler.
 • Google Authenticator veya herhangi RFC-6238 uyumlu OTP tabanlı mobil uygulama, çoklu faktör doğrulama için WALLIX Trustelem tarafından desteklenir.

SELF SERVİS

Kullanıcılara self servis olarak kullanabilecekleri basit ve akışkan bir giriş bilgileri yönetimi sunar.

 • Active Directory Self Service Password Reset (SSPR – Self Servis Parola Sıfırlama) Trustelem Authenticator mobil uygulaması, SMS bir veya daha fazla sayıda güvenlik sorusu, e-posta ile gönderilen bir bağlantı veya diğer çözümler gibi bir ya da daha fazla eklenti çözümleriyle kullanıcılara Active Directory parolalarını bağımsız olarak yeniden oluşturmalarına olanak sağlar.
 • Kullanıcı paneli kullanıcıya Active Directory parola yenilemesi gerekliliğini herhangi bir zamanda ya da parola süresi bitiminde isteğinize göre önerir.
 • Kullanıcılar panellerine veya belirli bir hedef uygulamaya erişim sağladıklarında MFA (Multi-Factor Authentication – Çoklu Faktörlü Doğrulama) kayıt işlemleri ile karşılaşır ve bu sayede kayıt işlemi tamamen otonom bir şekilde tamamlanır. Sistem yöneticileri, MFA çözümlerinin otomatik kayıt işlemleri için hangi kullanıcı ya da hangi kullanıcı gruplarına müdahale edebileceğini kontrol edebilir.

Cdozer

Doğrudan Uygulama Entegrasyonu

WALLIX Trustelem, öntanımlı olarak Office 365, G Suite, Salesforce, Box, Dropbox, OwnCloud ve NextCloud gibi birçok uygulamanın entegrasyonu için ihtiyacınız olan desteği kolayca sağlamaktadır. Akıcı bir kurulum için her uygulamaya yönelik detaylı bir dokümantasyona ulaşabilirsiniz.
Cdozer

Hızlı Kurulum, Basit Kullanım

WALLIX Trustelem yönetimi basit ve sezgisel hale getirir.

Web tabanlı yönetim konsolu ile BT personeli dizin senkronizasyonunu kolayca sağlar, harici kullanıcılara ait uygulama ve hesapların ömürlerini yönetir, erişim kurallarını yaratır ve adapte eder, aktiviteleri denetler ve erişim güvenliğini tesis eder.
Cdozer

Güvenlik En Önemli Konunuzdur

Kimliklerinizi ve verilerinizi denetim altında tutun! WALLIX Trustelem platformu güvenilir bir Avrupa merkezli bulut sağlayıcısı tarafından yönetilir ve denetlenir. Verinizin bağımsızlığı ve güvenliği hizmet kalitenizin ve işletme varlıklarınızın korunmasında hayati bir noktadadır.

WALLIX Trustelem

AKICI

Trustelem, kurulum ve kullanım aşamalarında kullanıcı ve sistem yöneticisinin tecrübesinin basit şekilde yönlenmesi için tasarlanmıştır.

GÜVENLİ

Güvenlik Trustelem’e ait altyapının, yazılım ve operasyonlarının kalbidir.

AVRUPALI

WALLIX Trustelem güvenliğe olan bağlılığımızın garantisi olarak Avrupa’da geliştirilmiş, konumlandırılmış ve işlenilmiştir.

EKONOMİK

WALLIX Trustelem’in çekici fiyatları ve hızlı hizmet ağı ile yatırım sonrası getirinin hızlı dönüşünü ve uygun maliyetini hissedin.